Poniedziałek, 21.01.2019

Nowy ambulans w Okonku

  • 6.11.2018, 11:22 (aktualizacja 06.11.2018 13:06)
  • Janusz Justyna
Nowy ambulans w Okonku

Dyrekcja Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie poinformowała dzisiaj o realizacji zakupu i dostawy nowego ambulansu sanitarnego na potrzeby systemu państwowego ratownictwa medycznego. Inwestycja została zrealizowana dzięki pomocy finansowej samorządów lokalnych i organu tworzącego. - Jest dowodem wzorowej współpracy wszystkich samorządów poszczególnych miast i gmin dla dobra całej społeczności naszego powiatu - mówiła dyr. Joanna Harbuzińska. Ambulans będzie na stałe w Okonku. 

Inicjatorem zakupu ambulansu była burmistrz Okonka M. Sameć. Chęć podjęcia podobnej inicjatywy zgłosił burmistrz  Jastrowia Piotr Wojtiuk. 

(jj) 

Janusz Justyna

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe