Poniedziałek, 21.01.2019

Szkolenie trenerów i animatorów

  • 30.10.2018, 23:46
  • Janusz Justyna
Szkolenie trenerów i animatorów
W dniach 26-28 października na szkoleniu w Złotowie przebywała grupa blisko 40 trenerów sportowych i animatorów z trzech województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego.

 Przeprowadzone zostały zajęcia teoretyczne w hotelu Zacisze i praktyczne w hali widowiskowo - sportowej "Złotowianka": zarządzanie projektami sportowymi, organizacja imprez sportowych, a także podniesienie umiejętności z zakresu prowadzenia gier zespołowych. Inicjatorem szkolenia był Jakub Pieniążkowski. Głównym dla mnie celem całego przedsięwzięcia była przede wszystkim promocja miasta i obiektów sportowych Złotowa. Część trenerów już wyraziła wstępnie chęć przyjazdu ze swoimi drużynami do naszego miasta na obozy sportowe.

JP

Janusz Justyna

Zdjęcia (13)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe