Poniedziałek, 21.01.2019

Brązowe Krzyże Zasługi dla Nauczycielek

  • 30.10.2018, 23:33
  • Janusz Justyna
Brązowe Krzyże Zasługi dla Nauczycielek
30. października w Pałacu Działyńskich na Starym Rynku w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych nauczycielom z wielkopolskich szkół.

 Miło nam poinformować, że w tym zacnym gronie znalazły się dwie nauczycielki I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie: Dorota Gała – nauczycielka matematyki, podstaw przedsiębiorczości i pedagog szkolny oraz Małgorzata Wesoły nauczycielka wychowania fizycznego. Obie panie odebrały Brązowe Krzyże Zasługi przyznane przez Prezydenta RP. Odznaczenie to zostało „ustanowione w 1923 r. i nadawane jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną."

Odznaczonym Paniom serdecznie gratulujemy.

red. I LO

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 2.11.2018, 11:39
Gratulacje dla obu Pań
renia
renia 31.10.2018, 11:23
Gratulacje Drogie Panie

Pozostałe