Czwartek, 21.02.2019

Fraszki, bez flaszki???

  • 10.10.2018, 16:14 (aktualizacja 10.10.2018 18:03)
  • Janusz Justyna
Fraszki, bez flaszki???

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Złotowie przygotowano spotkanie z Romanem Koenigiem, twórcą fraszek. Spotkanie otrzymało zabawną nazwę "Fraszki pisane bez flaszki", tak jak tytuł tomiku fraszek. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Pan Roman, do niedawna współpracownik naszej redakcji, jest emerytowanym nauczycielem. W swoim życiu robił wiele ciekawych rzeczy, był dyrektorem szkoły, trenerem, dziennikarzem, pracownikiem PKOL, autorem scenariusza filmu animowanego z Bolkiem i Lolkiem, kierownikiem warszawskiego wydawnictwa „Sport i Turystyka”, kierownikiem działu sportowego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, radnym powiatowym! To wynika z posłowia Mariusza Leszczyńskiego, jakim opatrzył tomik fraszek Pana Romana. O bohaterze dzisiejszego spotkania mówi się, że jest człowiekiem emanującym pozytywną energią!!!

Warto było się o tym przekonać zaglądając o godz. 17.00 do MBP!

Janusz Justyna

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sara
sara 10.10.2018, 20:48
Fajne ten Pan pisze te fraszki

Pozostałe