Poniedziałek, 18.02.2019

Posadzili krokusy

  • 10.10.2018, 11:47
  • Janusz Justyna
Posadzili krokusy
Publiczne Przedszkole nr 1 w Złotowie wraz z zaproszonymi gośćmi uczciło dzisiaj 100. rocznicę odzyskania Niepodległości.

Symbolicznym gestem było posadzenie 100 krokusów, które na wiosnę budzą się pierwsze do życia pokonując trudne warunki jeszcze zimowe zapowiadając nadejście wiosny. W uroczystości udział wzięli dyrektorzy złotowskich szkół, przedszkoli, Biblioteki Miejskiej oraz Muzeum Ziemi Złotowskiej, a także przedstawiciele Policji, Rady Miasta, Klubu Senior Vigor, Hospicjum w Złotowie oraz Urzędu Miejskiego z burmistrzem - Adamem Pulitem. Spotkanie zakończyło się piękną akademią artystyczną przygotowaną przez dzieci.
 

Janusz Justyna

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe