Poniedziałek, 18.02.2019

10 000 zł dla Złotowa

  • 10.10.2018, 11:15
  • Janusz Justyna
10 000 zł dla Złotowa
Podczas uroczystej gali podsumowującej konkurs "Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego" Gmina Miasto Złotów otrzymała najwyższą nagrodę w wysokości 10 000 zł za projekt Miejska Fabryka Czystego Powietrza.


W XIX edycji konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Złotów doceniony został za kompleksowe podejście do ochrony środowiska i zdrowia mieszkańców. Nagrodę ufundowaną ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu wręczały przewodnicząca konkursowej kapituły Marzena Wodzińska i prezes WFOŚiGW w Poznaniu - Jolanta Ratajczak.

(red)

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ECO
ECO 10.10.2018, 17:58
Projekt ok. A co za nim się kryje. Jakie inwestycje wchodzą w skład FCP. Czy na projekcie się nie skończy.

Pozostałe