Poniedziałek, 18.02.2019

Nie wybrano nowego dyrektora ZCASu

  • 9.10.2018, 14:06 (aktualizacja 09.10.2018 14:22)
  • Janusz Justyna
Nie wybrano nowego dyrektora ZCASu
Ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej - nierozstrzygnięty

Na konkurs wpłynęły trzy oferty, wszystkie zgłaszające się osoby przeszły pierwszy etap postępowania konkursowego. Do drugiego etapu przystąpiły już tylko dwie osoby. Przypomnijmy, że do konkursu na stanowisko dyrektora ZCAS  przystąpili: Aleksandra Kazmierczak, Julita Milczyńska oraz aktualny dyrektor, Sławomir Wilowski. W drugim etapie wzięli udział: Aleksandra Kazmierczak i Sławomir Wilowski. 

Na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej z 26 września Komisja Rekrutacyjna podjęła decyzję o nierozstrzygnięciu konkursu. Przedłożone koncepcje oraz wyniki rozmów kwalifikacyjnych nie znalazły akceptacji dla żadnego z kandydatów. Żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby punktów.

Wobec powyższego konkurs na stanowisko ZCASu został ogłoszony ponownie. Termin składania ofert mija 24 października. Szczegóły na bipie UM Złotów.

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 14.10.2018, 12:13
Tu ewidentnie powinna przyjrzeć się prokuratura. Dwóch kandydatów w tym obecny dyrektor i ani jeden nie spełniał wymogów ??? 2 tygodnie się zastanawiali, nagle mała ilość punktów podczas rozmowy? a co to 1 z 10 konkurs? Gdzie obecny spełnia wszystkie wymogi, gdzie wprowadzono że kandydat biorący udział w konkursie nie musi posiadać w dniu składania pełni dokumentów ?? Nie wspomne o czasie jaki minął zanim o tym nas poinformowali. Miejmy nadzieje, że władza miasta się zmieni na bardziej kompetentną. Bo to są już cyrki co się dzieje
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.10.2018, 12:18
Od 26 września do dziś liczyli punkty, żeby ustalić wynik!!! Dwa tygodnie się nad tym zastanawiali. Pomijając sposob przeprowadzenia konkursu, to brak szacunku dla kandydatów.
WP
WP 10.10.2018, 11:39
Ten konkurs to jakas szopka. A autor artykulu przemilczal kombinacje w sprawie wymagań konkursowych.
Roberrto
Roberrto 9.10.2018, 20:37
Uważam że brak dyrektora jest lepszy niż dotychczasowy dyrektor
maro
maro 9.10.2018, 18:20
Rozwiązać te całe ZCAS i stworzyć Dom Kultury, Może znajdzie się menadżer, który odpowiednio pokieruje tą instytucją...
Xenia
Xenia 9.10.2018, 17:42
I słusznie, przed wyborami należało się piwstrzymać
lubię kulturę
lubię kulturę 9.10.2018, 16:18
Dziwna sytuacja z tym wyborem (?)
Jedna osoba wycofuje się, a pozostałe osoby nie spełniają wymogów (?)
Przecież dotychczasowy Dyrektor spełniał wymogi !!!
prośba o zmianę
prośba o zmianę 9.10.2018, 18:20
Niestety było to dno, imprezy niedopracowane, mnóstwo organizacyjnych błędów. Również brak aktualizacji na stronie internetowej oraz nieaktualne informacje na wyświetlaczu ruchomych napisów, dowodzą zwyczajnego zaniedbywania i braku profesjonalizmu. Co ludzi obchodzi, co się wydarzyło rok temu, tydzień, czy nawet wczoraj ?! Ja mam to gdzieś. Interesuje mnie to co będzie, co mogę zobaczyć, w czym uczestniczyć. Potrzeba tam człowieka energicznego, kontaktowego, z pomysłami, wyobraźnią, dbającego o szczegóły, bo zwykła, wydawałoby się, pierduła, moze zepsuć cały efekt
Jan
Jan 10.10.2018, 05:58
Jest takie powiedzenie: "nie pieniądz - nie robota"! I tyle na ten temat!

Pozostałe