Poniedziałek, 18.02.2019

Spinningi nad Zaleskim

  • 6.10.2018, 21:56
  • Janusz Justyna
Spinningi nad Zaleskim
W sobotnie przedpołudnie, nad Jeziorem Zaleskim, wędkarze z Koła Miejskiego PZW w Złotowie oraz koledzy z zaprzyjaźnionych kół rywalizowali w zawodach spinningowych o Puchar CWK "Zacisze".

 Ponad dwadzieścia łódeczek, łódek oraz łodzi wypłynęło ze stanicy przy "Zaciszu", aby podczas sześciogodzinnego wędkowania spróbować złowić wymiarowego okonia, sandacza lub szczupaka. Jak się okazało po zakończeniu wędkowania "szczęście" dopisało nielicznym.

Pośród wędkarzy z Koła Miejskiego PZW w Złotowie najlepszy wynik i tytuł Mistrza Koła osiągnął Stanisław Małaczek z 2310 pkt., na miejscu drugim "Sebastian" Małaczek, z 2100 pkt., a trzeci Andrzej Kubiński - 580 pkt. Wśród zaproszonych gości zwyciężył Daniel Literski - 900 pkt., drugi był Ireneusz Gębski - 430 pkt., a trzeci Mieczysław Zawieja. Największą rybą sobotnich zawodów był szczupak o długości 58 cm złowiony przez Daniela Literskiego.

Najlepsi wędkarze otrzymali puchary ufundowane przez CWK "Zacisze" oraz akcesoria i sprzęt wędkarski. Fundatorami nagród byli także: Spółdzielczy Bank Ludowy w Złotowie oraz Ireneusz Gębski z Lędyczka, producent uznanych woblerów. Serdeczne podziękowania dla CWK "Zacisze" za przygotowanie ciepłego posiłku dla zgłodniałych wędkarzy. Do zobaczenia w przyszłym roku na zawodach podlodowcowych.

KM PZW Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (61)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe