Niedziela, 17.02.2019

Podsumowanie okresu wakacyjnego

  • 12.09.2018, 15:17
  • Janusz Justyna
Podsumowanie okresu wakacyjnego
W ubiegłym tygodniu w sali narad starostwa odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, któremu przewodzi wicestarosta Daniel Sztych. Porządek spotkania tym razem był krótki.
 

W pierwszym punkcie Przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie omówiła działania Powiatowego Inspektora Sanitarnego podejmowane w związku z letnim wypoczynkiem dzieci i młodzieży w powiecie złotowskim. Okres wakacyjny w kontekście pracy policji podsumował mł. insp. Robert Chwedczyk – Komendant Powiatowy Policji w Złotowie. Z kolei mł. bryg. Tomasz Manikowski z Wydziału ds. Operacyjnych i Kontrolno-Rozpoznawczych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie, w tym samym aspekcie, przedstawił analizę i wyniki przeprowadzonych czynności kontrolno-rozpoznawczych.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Helena Agatowska – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Złotowie – mówiła o pomocy udzielanej niepełnosprawnym mieszkańcom powiatu w zakresie likwidacji barier utrudniających aktywizację społeczną i zawodową w ramach pilotażowego programu pn. „Aktywny samorząd”.

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe