Niedziela, 17.02.2019

Zielony Ryneczek także w środy

  • 12.09.2018, 12:20
  • Janusz Justyna
Zielony Ryneczek także w środy

Od dzisiaj Zielony Ryneczek na placu Paderewskiego w Złotowie będzie użytkowany także w środy oraz jak dotąd w soboty. Wyznaczenie dodatkowego dnia, jak informuje burmistrz wynika z zainteresowania ze strony osób handlujących i rozkładem dni targowych w okolicznych miejscowościach. Jednocześnie burmistrz Adam Pulit informuje, że handlujący w środy zajmując miejsce parkingowe są zobowiązani do opłaty parkingowej. Tej opłaty nie trzeba ponosić w soboty.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Też zadowolony
Też zadowolony 13.09.2018, 09:11
Ryneczek, bardzo dobra rzecz ale pomyśleć nic nie zaszkodzi.
zadowolona mieszkanka
zadowolona mieszkanka 13.09.2018, 01:10
i bardzo dobrze
Astra
Astra 12.09.2018, 17:51
Decyzja dobra ale!! z tym płaceniem za parking to niewypał. Przecież to kupujżcy mieszkańcy dzięki obecności handlujących mieli rozruszać martwy pl. Paderewskiego. Zarobili by wszyscy ihandlujący i sklepikarze i miasto na innych okolicznych parkingach.
Panie burmistrzu aby dobry pomysł wypalił nieraz trzeba z czegoś odrobinę zrezygnować.
kierowca
kierowca 12.09.2018, 19:33
Zrozum, że jeśli te parkingi będą bezpłatne, to nie będzie żadnego wolnego miejsca i żaden dojeżdżający nie zaparkuje. Wolisz zapłacić złotówkę za parkowanie, czy szukać przez 10 minut miejsca do zaparkowania?
Też kierowca
Też kierowca 12.09.2018, 20:27
Co tu do zrozumienia, przecież w informacji ,,burmistrz,, podaje że za miejsca parkingowe mają płacić handlujący. Co się tyczy braku miejsc parkingowych to jak zaznaczono przy bezpłatnych sobotach ich nie brakuje. Jeżeli można w sobotę, można i w środę tak czy nie. Problem dotyczy handlujących, którzy pod takimi warunkami nie rozwiną straganów i co wtedy będzie uchwała a wykonanie jak zawsze. Czy o to chodzi.

Pozostałe