Niedziela, 17.02.2019

Nowy lekarz w Zakrzewie

  • 12.09.2018, 11:07 (aktualizacja 13.09.2018 00:55)
  • Janusz Justyna
Nowy lekarz w Zakrzewie

Urząd Gminy w Zakrzewie informuje:

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

W związku z rozpoczęciem działalności przez nowego lekarza i związanymi z tym formalnościami wszystkim pacjentom podajemy bezpośredni numer kontaktowy do przychodni przy ul. Osmańczyka: 600-737-793.

 

UWAGA Pacjenci! Urząd Gminy w Zakrzewie informuje, że Centrum Medyczne Familia Sp. z o.o. z Więcborka planuje rozpoczęcie świadczenia usług lekarza rodzinnego w Zakrzewie przy ul. E. J. Osmańczyka 7. Formularze związane z przystąpieniem do korzystania z usług Centrum Medycznego (deklarację wyboru lekarza, deklarację wyboru pielęgniarki oraz formularz zgody na leczenie i upoważnienie do wglądu do dokumentacji medycznej) można pobrać przy ul. E.J. Osmańczyka 7 w Zakrzewie (w ośrodku zdrowia).
Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą i charakterystyką ośrodka:

http://www.cmfamilia.pl/

(red)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe