Rajd zgromadził na starcie 200. dzieci ze szkół podstawowych z powiatu złotowskiego i ościennych oraz 127. biegaczy i 30. miłośników nordic walking.
Bieg główny:
Mężczyźni:
1. Jan Poczewski - Złotów
2. Piotr Poczewski - Złotów
3. Marcin Starszak - Osiek n. Notecią
Kobiety:
1. Klaudia Sójka - Człuchów
2. Agnieszka Kaczor - Debrzno
3. Anna Frieske - Debrzno Wieś
Nordic walking:
1. Wojciech Deja - Złotów
2. Stanisław Lenartowicz - Stara Łubianka
3. Przemysław Jasiłek - Radawnica
Przedszkole:
Chłopcy:
1. Mieszko Kowalski
2. Rafał Drewa - Łąkie
3. Aleksander Jarosz
Dziewczęta:
1. Elena Skrętna - SP Lipka
2. Zofia Klimek - SP Lipka
3. Milena Jabłońska
Rocznik 2004
Chłopcy:
1. Dominik Kowalec - SP Radawnica
2. Przemysław Kucwaj - SP Lipka
3. Jakub Kaszubowski - SP Lipka
Dziewczęta:
1. Dominik Skiba - SP Łąkie
2. Krystyna Józefko - SP Lipka
3. Weronika Niemczynowicz - SP LIpka
Rocznik 2005
Dziewczęta:
1. Martyna Kosiarkiewicz - Wiking Rychnowy
2. Amelia Drąg - Złotów
3. Oliwia Paczkowska - SP Lipka
Chłopcy:
1. Dawid Kujawski - SP Debrzno
2. Gabriel Sikora - SP Radawnica
3. Wojciech Bielecki - SP Debrzno
Rocznik 2006
Dziewczęta:
1. Małgorzata Ilinicz - PSP Krajenka
2. Jessica Wagner - PSP Krajenka
3. Patrycja Wróblewska - SP Radawnica
Chłopcy:
1. Oliwier Krajenka - PSP Krajenka
2. Hubert Kaczmarczyk SP Debrzno
3. Bartłomiej Tabaka - SP Łąkie
Rocznik 2007
Dziewczęta:
1. Martyna Wergin - SP Łąkie
2. Zuzanna Pietrzak - PSP Krajenka
3. Wiktoria Kozdra - SP Łąkie
Chłopcy:
1. Marcel Kępiński PSP Krajenka
2. Patryk Słodowicz - SP Lipka
3. Dawid Buława - SP Łąkie
Rocznik 2008
Dziewczęta:
1. Roksana Kamińska - PSP Krajenka
2. Zuzanna Rowińska - SP Łąkie
3. Karolina Kaszuba - SPS Człuchów
Chłopcy:
1. Emil Paczkowski - SP Lipka
2. Stefan Paprota - SP Łąkie
3. Alan Domek - SP Lipka
Rocznik 2009
Chłopcy:
1. Jan Borkowski - PSP Krajenka
1. Wiktor Mielkie - SP Łąkie
3. Bartosz Karbownik - SP Lipka
Dziewczęta:
1. Kaja Dropczyńska - SP Lipka
2. Hanna Lisowska - SP Łąkie
3. Martyna Pikulik
Rocznik 2010
Chłopcy:
1. Oskar Antoszko - SP Lipka
2. Mateusz Sylwerski - SP Lipka
3. Oliwier Łata - SP Lipka
Dziewczęta:
1. Julia Kepińska PSP Krajenka
2. Martyna Grabarska SP Lipka
3. Wiktoria Wiebskowska PSP Krajenka
Rocznik 2011
Chłopcy:
1. Szymon Redzimski - Jastrowie
2. Marcin Żak - PSP Krajenka
3. Dawid Banaczyk - SP Lipka
Dziewczęta:
1. Amelia Wasyłyk - SP Łąkie
2. Wiktoria Sobiesiak - PSP Krajenka
3. Martyna Futerska SP Lipka
Napisz komentarz
Komentarze