Niedziela, 17.02.2019

Otwarcie Wiaty pod Brzozami w Tarnowcu

  • 11.09.2018, 12:55
  • Janusz Justyna
Otwarcie Wiaty pod Brzozami w Tarnowcu

Uroczystego otwarcia  „Wiaty pod brzozami„  w Tarnowcu dokonał Wicemarszałek  Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski  wraz z Prezesem Stowarzyszenia „ Odnowy Tarnowca- Silni Razem” Magdaleną Mościcką. 

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Inwestycja pod nazwą „ Budowa miejsca integracji Wiaty pod Brzozami „ została zrealizowana w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji  w ramach strategii rozwoju  lokalnego kierowanego przez społeczność’ objętego PROW na lata 2014-2020. Dotacja na budowę wiaty, która jednocześnie ma spełniać funkcję sali wiejskiej  pochodziła z środków  Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. Uroczystość  uświetnił występ zespołu  TARNOWIANIE z Tarnówki.

 Zapraszam do obejrzenia filmu z występu zespołu:)

Ewa Brożek, www.tarnowka.pl

Janusz Justyna

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe