Niedziela, 17.02.2019

Jubileusz państwa Hoffmann

  • 11.09.2018, 12:37
  • Janusz Justyna
Jubileusz państwa Hoffmann
W dniu 10 września 2018 r. w sali ślubów Urzędu Gminy i Miasta w Jastrowiu, odbyła się uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego, złote gody świętowali: Państwo Krystyna i Feliks Hoffmann zam. w Jastrowiu

Małżonkowie uhonorowani zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Piotr Wojtiuk dziękując Jubilatom za duże zaangażowanie w budowaniu trwałego związku opartego na szacunku, zrozumieniu, miłości i odpowiedzialności.

Słowa uznania do dostojnych Jubilatów skierował Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Kurzyna, przekazując Jubilatom list gratulacyjny.

W tak ważnej chwili nie zabrakło gorących życzeń i kwiatów od rodziny i przyjaciół. Po części oficjalnej wzniesiono toast za wytrwałość, zdrowie i szczęście. na dalsze lata.

Jubilatom składamy najlepsze życzenia, spełnienia marzeń, długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic.

www.jastrowie.pl

 

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe