Przebierańcy

  • 11.09.2018, 12:22 (aktualizacja 11.09.2018, 12:23)
  • Janusz Justyna
Przebierańcy

Ostatnio miałem okazje być w jednej z miejscowości, gdzie z rozmowy z jednym z mieszkańców dowiedziałem się, że tamtejszy kandydat na burmistrza kocha PIS. Zdębiałem i mało nie spadłem z krzesła ponieważ ów kandydat miał udokumentowaną współpracę z komunistyczną służbą bezpieczeństwa. Następnego dnia podobny „strzał” ,gdy w rozmowie usłyszałem, że pewien Kowalski stwierdził, że dostał propozycję startowania z listy od pana B z PIS-u. Zdumiałem się, gdyż pan B. całe życie kręcił się wokół partii, której bliski jest zielony kolor i nie zauważyłem go ani razu na spotkaniach zwolenników PIS, które organizowałem. Przejrzałem dokumentację i w spisie swoich członków PIS też go nie dostrzegłem. Widocznie był to jeden z tych „głęboko zakonspirowanych” członków PIS, który się ujawnił.

No cóż takich nawróconych będzie coraz więcej, im wyższe notowania ma PIS, im bliżej wyborów. O co chodzi? O mieszanie ludziom w głowach. Pojawiają się różni przebierańcy startujący pod szyldem „Bardzo grzeczne Misie” lub „Jeszcze bardziej grzeczne Misie” i bardziej samorządni lub najbardziej samorządni. Taki to czas, gdy porzucają swoje szatki ludzie z SLD, PSL czy Platformy i zaczynają robić za polityczne dziewice, podczas gdy są na przeciwnym biegunie. Dezerterują ze strachu. Dlatego też zalecam wyborcom ostrożność i cenię tych kandydatów, którzy są wierni swoim przekonaniom i nie udają nikogo innego, tylko startują pod swoim szyldem partyjnym. Szanuję, mimo że ich wielokrotnie krytykuję.

Wiesław Fidurski

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (91)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
odpow;
odpow; 13.11.2018, 19:54
A ja do ciebie prof Liczba,zacznij się leczyć w zakładzie psychiatrycznym.Ty jesteś psychicznie chory i prostakiem komunistycznym.
do odpow.;
do odpow.; 14.11.2018, 08:55
I znowu mięso i fekalia. Ale to znowu on. Czy to się kiedyś skończy i zacznie działać regulamin serwisu. Nawet anonimowe obelgi są paskudne, a jednak publikowane. Czy to normalne.
IwKa
IwKa 14.11.2018, 12:24
A jak tu merytorycznie polemizować jak druga strona tylko wyzywa najwyraźniej brakuje jej kontrargumentów
REW
REW 14.11.2018, 13:58
Która druga stronw wyzywa. Znajdź drugiego takiego z obu stron który wyzywa więcej chociażby od odp. Jeden człowiek a obelg tyle że można nimi obdzielić pół miasta. Komu tu brakuje kontrargumentów każdy widzi.
Pan Cogttio
Pan Cogttio 14.11.2018, 14:31
Mój drogi REW w takim bądź razie podaj mi gdzie w swojej wypowiedzi ująłeś kontrargumenty czyli stwierdzenia obalające postawione wcześniej argumenty. Żeby uprościć zgadzasz się żeby np. Polacy wszyscy przechodzili na emerytury w wieku 60 i 65 lat, czy uważasz, że należy robić wyjątek np. w stosunku do służb mundurowych.
REW
REW 14.11.2018, 17:43
Jeżeli nie było argumentów trudno o kontrargumenty. Natomiast co do pytania, ważam że każdy zawód ma wpisane ryzyko dla przykładu tak policjant jak i kierowca. Każdy z nas decydując się na wybrany zawód czyni to dobrowolnie dlatego też resort budowlany, przemysłowy czy każdy inny i ludzie w nich pracujący powinni być również wobec prawa także emerytalnego. Sprawy wcześniejszego przejścia w stan spoczynku powinny regulować organa rentowe i tylko one powinny decydować czy dana osoba jest w stanie nadal pełnić swoje obowiązki w pracy. Wiek emerytalny powinien być równy dla wszystkich. No cóż takie jest moje zdanie które mam prawo mieć ale nie mnie o tym decydować.
Prof.Liczba
Prof.Liczba 13.11.2018, 06:10
Policjanci, żołnierze, sędziowie, prokuratorzy średnio pobierają emeryturę dwa razy dłużej i dwa razy wyższą.
Czyli mają 4 razy lepiej. Kiedy próbowano zmontować koalicję na rzecz zmian, to opozycja waliła w rząd jak w bęben,
oprotestowała wszystko. Reforma służb mundurowych zmniejsza relację korzyści. Teraz mundurów-ka nie będzie miała 4 razy lepiej,
tylko trzy razy. Podobnie jest u górników. To są przywileje, których skala jest monstrualna.
One przytłaczają wszystkich pracujących Polaków.Te przywileje emerytalne kosztują 30 mld zł rocznie.
W tym roku wydamy na emerytury 180 mld zł. Mówię łącznie o ZUS, KRUS i służbach mundurowych.
Tymczasem w postaci składek do systemu wpłynie tylko nieco ponad 100 miliardów.
Jeżeli ktoś się zastanawia, dlaczego jedną czwartą wynagrodzenia oddaje na emerytury i renty, to ja odpowiadam:
właśnie dlatego że utrzymywaliśmy dotąd zbyt niski wiek emerytalny i dlatego że ogromne rzesze mogą korzystać z przywilejów.
Tak. Przywileje kosztują nas rocznie blisko 30 miliardów złotych. Te 30 miliardów trzeba skądś wziąć.
To jest prezent z naszych kieszeni. To oznacza, że trzeba ograniczyć na przykład wydatki inwestycyjne.
A jeśli spada poziom inwestycji, to dla Polaków nie ma pracy. Rząd nie miał odwagi ograniczyć przywilejów emerytalnych rolników i górników,
efekt jest taki, że tniemy pieniądze na budowę dróg i około 50 tysięcy ludzi straci pracę.
Oto smutna prawda o naszych emeryturach. Przeciętny Polak pracuje i płaci składki przez 40 -45 lat. Co z tego na starość ma?
Zwykle niewiele! Tymczasem tysiące sędziów, prokuratorów, funkcjonariuszy służb w ogóle nie musi płacić składek,
a dostają po kilka-kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie emerytury! I jeszcze mogą na nią znacznie wcześniej przejść.
W służbach mundurowych emerytury są wyliczane na specjalnych, bardzo korzystnych warunkach. Jeśli jest policjant i pielęgniarka, którzy tyle samo zarabiają, to policjant dostanie trzy razy więcej emerytury od pielęgniarki. Smutna ale prawdziwa prawda,
Z kulturą na ty.
Z kulturą na ty. 12.11.2018, 15:57
Czy pod tymi felietonami w komentarzach musi być tylko chamstwo, wulgaryzmy i obelgi. Ja wiem te felietony same w sobie są zarzewiem nieporozumień a to najlżejsze określenie zamiaru ich autora. Jednak czy tak musi być czy nie można kulturalnie polemizować w podanym temacie. I znowu wiem że nie zawsze to idzie gdyż jeżeli niektóre kontry w stosunku do autora felietonu mu się nie spodobają to nakręca swoje niezadowolenie czym dalej prowokuje do brutalnych komentarzy. Wiem też że trudno jest trzymać nerwy na wodzy by powstrzymać się od ciężkiego słowa to jednak można spróbować podawania swoich racji w łagodniejszy sposób.
Być może wasze komentarze wpłyną na łagodniejszy, nierozczeniowy i pretensjonalny przekaz autora tego bloga, który w tych sprawach osiągnął mistrzostwo.
Pamiętajcie że łagodnie przekazana prawda i argumenty przeciwne bardziej docierają do ludzi niż denny i wulgarny komentarz F poniżej.
F
F 12.11.2018, 15:06
Tak jest Od mundurowych proszę się odpie......gdyby nie My w ty kraju byłby syf i bezrobocie.
Powinniśmy po 10 latach iść na emerytury. A reszta niech zaiwania do roboty a nie tu takie głupoty wypisywać. Do munduru wszyscy powinni mieć szacunek i to nam powinni wszyscy w tym kraju dziękować i się kłaniać.
Niewygodna prawda
Niewygodna prawda 09.11.2018, 07:43
Panie Fidurski partie żywią swoich od lat. Przykład ostatnio strajkujących policjantów. W mediach i w społeczeństwie wszyscy wiedzą, że L4 które dostarczyli są w większości lewe. Z tego tytułu nie było żadnych konsekwencji. Co zrobił rząd dał im im obiecane wszystkie postulaty o które prosili. W ten sposób ma elektorat na następne wybory tak to działa. Tak jest w przypadku wszystkich partii i ludzi którzy przez całe życie nie zarabiaj pieniędzy tylko je "biorą". Czy podwyżki dla nich są słuszne uważam, że tak. Czy jednak po 25 latach pracy maja nabywać 100% prawo emerytalne mówię stanowcze Nie. Dlaczego niech pan zapyta tych wszystkich którzy pracują o 20 lat dłużej. Przekona się jak bardzo będą zbulwersowani. I będą mieli rację. W cytatach przeciwników Pisu czyli PO na taśmach "państwo istnieje tylko na papierze" i z tym się zgadzam. Irytuje mnie jednak, że tak wspaniale bierze się pieniądze z tego hipotetycznego państwa. Zatem czy to jest SLD które nabroiło i ma korzenie w Prlu, Po która narozrabiała chowając pod dywan afery czy Pis który rozdaje pieniądze za darmo utwierdzają mnie w przekonaniu że po co pracować jak "dają". Ludzie dostają pieniądze za to, że mają dużo dzieci. A czy ktoś się zastanowił czy te dzieci w przyszłości otrzymają lepsze wykształcenie i czy rodzice.Czy na to też Pis da pieniądze i zrobimy kolejne 500 plus dla tych ludzi. Proszę mi wytłumaczyć fenomen w którym mając 1 dziecko nie dostaję żadnych pieniędzy od państwa.OK mam jedno nie należy się ale kiedy moja córka osiągnęła znakomite wyniki w nauce i przyznano jej stypendium ucieszyła się niezmiernie. Niestety nie dostanie bowiem z żoną przekraczamy próg dochodu. Pieniądze były motywatorem dla niej nie dla nas rodziców. Gdybym siedział z żoną w domu i nie pracował to by je dostała. Jak to w końcu jest że osoby które same rozdają pieniądze sami stwierdzają, że ludzie dostają więcej niż oni zarabiają. Jak to jest że po przepracowaniu 45 lat w Polsce i płaceniu 1200 zł miesięcznie Zusu oddam 650 tys zł a z obliczeń emerytalnych jakie otrzymuje mam mieć emeryturę 1000 zł - tyle samo ile mają dostać kobiety które urodziły minimum dwójkę dzieci i nie przepracowały w życiu ani jednego dnia. Tak po ludzku czy to jest moralne i sprawiedliwe. Takich przykładów z życia można mnożyć.
To też niewygodna prawda.
To też niewygodna prawda. 10.11.2018, 18:23
Tyle fałszu w treści jeszcze nie było.
Masz pretensje że PiS rozdaje pieniądze a ty mając jedno dziecko i jesteś z 45 letnim stażem nie dostaniesz 500+. To rzeczywiście jest fenomen.
Być może gdybyś tak nie spieszył się z decyzją o dziecku i gdybyś je miał dzisiaj to mógłbyś liczyć na dodatek od państwa a najpewno byś go dostał mając dwójkę dzieci.
Poza tym masz pretensje do rządu o matczyne emerytury jak widać tylko dlatego że nie masz tej dwójki a w rzeczywistości czwórki dzieci. Żałujesz tym matkom 1000zł emerytury i nie tylko. Jako nieżyczliwy człowiek do wszystkiego masz uwagi i zastrzeżenia.
Może była by ci potrzebna bardziej wygodna prawda stwierdzającą że państwo polskie nareszcie dba o swoich obywateli. My możemy tylko cieszyć się z tego że tak jest a jak już to żałować że lata w komuny i rządów do 2015r młodych ludzi i ich rodzin nie zauważały.
AxelFooly
AxelFooly 11.11.2018, 15:52
Jakiego fałszu??????Przecież to prawda.
Janda1
Janda1 11.11.2018, 05:54
A skąd i od kogo rząd bierze pieniądze na opłacenie 500+, emerytur itp. spraw ? Ja bym tak postawiła pytanie.
Do Janda1
Do Janda1 11.11.2018, 09:38
A skąd państwa zachodnie biorą pieniądze minn.na kinder geld i tzw socjal, Niemcy Holandia, Dania,Belgia, Szwajcaria. To tam jeździ cały świat jest jednak różnica między nimi a tobą, oni nie zadają takich pytań. Tam wiedzą skąd są pieniądze i tam nie ma zazdrości międzyludzkiej. Popatrz sobie na Anglię nawet nie jest w Uni a dba o młodych i nie tylko. Pamiętaj Ojczyzna to jest miejsce w którym żyli nasi przodkowie jak i miejsce w którym ich potomkom żyje sie dobrze i bezpiecznie. Urodzić się można wszędzie ale żyć nie co możemy zaobserwować w obecnej dobie migracji. Tak więc nie narzekaj nie zadawaj niemądrych pytań tylko ciesz się z wolności i lepszego bytu dla wszystkich i módl się abyś w przyszłości nie musiał płakać i uciekać z musu tak jak czynią to mieszkancy wielu ojczyzn i narodów.
Mariusz
Mariusz 11.11.2018, 15:48
W tych krajach najpierw rozwinięto gospodarkę stawiając na firmy i ich rozwój dopiero potem zaczęto korzystać z owoców ich dobrodziejstwa. Te 500+powinno pochodzić właśnie z gospodarki wolnorynkowej. Jednak żeby tak się stało należałby przeprowadzić głębokie reformy w naszym państwie i to w szczególności w budżecie. Politycy nie chcą tego robić bo pilnują swojego elektoratu i stołków. A niestety trzeba byłoby zreformować właśnie służby mundurowe i ich przywileje całą ogólne pojętą administrację, górnictwo itp.
MASA
MASA 11.11.2018, 16:26
Nasza gospodarka była rozwinięta i została zwiniętą przez rządy PO i Tuska a nie zmodernizowana. U nas nie stawiano na firmy tylko mafię i dil na cmentarzach, dalej czepiasz się mundurowych, górniczych przywileji, chcesz reformy w budżecie. Czy ty,, Mariusz ,, wogóle wiesz co chcesz, jak nie wiesz z czego pochodzi 500+ to lepiej zamilcz skoro nie wiesz że u nas w Polsce gospodarka wolnorynkowa nie mylić ze złodziejską jest od 2015r i stąd między innymi pochodzą pieniądze na 500+. Podział dóbr narodowych powinno dzielić się między obywateli a nie mafię które do 2015r wyprowadzały miliardy do rajów podatkowych. Dzięki temu na lata zachamowany był wzrost płac a wiele rodzin i ich dzieci cierpiały głód. To na szczęście już się skończyło i trzeba robić wszystko aby nie wróciło.
L
L 11.11.2018, 04:46
Nie podałeś żadnych argumentów. W którym miejscu tekstu odnalazłeś fałsz.
W tym, że politycy dbają o swój elektorat i wybrane grupy społeczne.Przecież tego nie da się obronić ludzie nie są ślepi.
Czy Policja nie otrzymała wszystkich swoich postulatów, czy ich L4 były wszystkie w porządku.
Czy skontrolowano tak raptowne masowe zachorowania policjantów.
Przejdź się po sklepach i spójrz na ceny artykułów życia codziennego.Co jest powodem takiego wzrostu cen.
Gdzie dostrzegasz matematykę w emeryturach w naszym kraju.I jaką matematykę tą wygodną dla nielicznych.
Proszę podaj jakie są różnice wieku emerytalnego służb mundurowych i ich uposażeń emerytalnych do pozostałych grup społecznych w liczbach.
Zastrzeżenia jakie zastrzeżenia to są fakty.
W tekście niedygowana prawda poza ilością dzieci wszystko się zgadza.
To 30 lat temu należało już zreformować ten cały system. Margaret Thatcher jak widziała,że górnictwo generuje tylko starty postanowiła zamknąć nierentowne kopalnie.
I co źle zrobiła to dlaczego tylu Polaków tam wyjechało.
I co może źle zrobiła bo należało dalej dotować. Jak wytłumaczyć, że Niemcy wojnę przegrały a parę milionów Polaków tam pracuje. Z czego to wynika, że co głupi
są i wyjechali.
M do L
M do L 11.11.2018, 19:35
Pytaj ich a nie nas.
Do.    L
Do. L 11.11.2018, 10:01
Tutaj dobrze ująłeś temat i dobrze że nie prztoczyłeś programu socjalno rodzinnego obecnie obowiązującego w Polsce. Z czego wynika że polacy wyjeżdzają a no z braku przez lata rozwiązań zachodnich. Wyjeżdzając otrzymują na start to czego tutaj musieli by się dorabiać kilkadziesiąt lat mowa o robotnikach a w razie braku pracy otrzymują zabezbieczenie na życie dla siebie i ich rodzin i to nie oznacza że oni są głupi ale głupcem jest ten który tego nie zauważa. Tak 30 lat temu należało nie okradać państwa i społeczeństwa tylko zadbać o Polaków a nie zachodnich i wschodnich możnowładców. Jak wiemy czynili to ci sami ktorzy dzisiaj 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości będa obchodzili to święto na swoich prywatnych bibach i to w opozycji do Rządu, Prezydenta wybranego w demokratycznych wyborach przez większość Polaków. I jeszcze jedno, chodzę po sklepach znam matematykę i pamiętam czasy Balcerowicza. Tak więc nie pouczaj tylko o 5 rano śpij i wstań z radością i uznaniem dla dobrej zmiany która powinna mieć miejsce 30 lat temu.
prawo
prawo 09.11.2018, 08:18
4 dzieci ale to nie zmienia faktu
Chory system
Chory system 09.11.2018, 08:13
Niech w końcu zlikwidują ZUS i dadzą wybór czy pracownik chce te pieniądze do ręki czy pracodawca ma opłacać za niego składki. Ale wtedy trzeba zrobić cięcia w całym budżecie czyli skończyć z rozdawnictwem i przywilejami.
W
W 22.10.2018, 19:05
Wszyscy już wiemy,o kogo chodzi,ten co podpisał się jako "MM",to znany antyPIS.
M.M
M.M 22.10.2018, 20:54
W, pytam o kogo ważnego antyPis chodzi. Czy to ta tak ważna osoba spowodowała że w Radzie Miasta nie ma ani jednego radnego z PiS. Czy ta osoba miała taką moc przekonywania że żaden z złotowskich kandydatów PiS oprócz pana Fidurskiego nie dostał się do Rady Powiatu. Czy ty nie widzisz że rzeczywiście jesteś chory. Dlaczego na siłę od lat wprowadzasz konflikt wśród zwolenników PiS. A może to te twoje wpisy o Antypolakach, Żydokomunie, Szmalcownikach, Faszystach czy Autochtonach spowodowały wielką niechęć do głosowania na niewielu niczemu niewinnych kandydatów PiS. Śledzę twoje wpisy i nie rozumiem komu ty służysz. Powiedziano mi abym zapytała czy żeś pan nie zapomniał jak w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ramie w ramie z Wełniakiem pełniłeś dyżur w zaszczytnej służbie ORMO. Tyle ponoć wynika z Inwentarza IPN dlatego nie wiem czy wszyscy nie powinni się dowiedzieć z jakim przebierańcem który obraża wszystkich mamy do czynienia.
MM
MM 22.10.2018, 17:18
Chyba każdy kto czyta tutaj komentarze także te niewybredne dot. służby i kariery zawodowej pana Fidurskiego zauważy że pod podpisem tej, !, pytam i wielu innych podobnych komentarzach kryje się jedna i ta sama niezrównoważona osoba. Wydaje mi się że obsesja na którą choruje nie pomaga panu Fidurskiemu wręcz przeciwnie powoduje iż tych nieuzasadnionych zaczepek do służby pana Fidurskiego jest coraz więcej. Gratuluję mandatu w Radzie Powiatu bo chyba po to się startuje aby go zdobyć. Natomiast co do tego uciążliwego pana piszącego ciągle to samo bez pokrycia to chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
pytam
pytam 22.10.2018, 16:13
Ja teraz się pytam tego przebierańca z pl.Paderewskiego,który tak atakował mową nienawiści od miesiąca PIS i Pana Fidurkskiego.Widzisz teraz,że poniosłeś klęskę.Pan Fidurski razem z 3 kolegami mają mandaty w powiecie Złotowskim.Również atakowałeś burmistrza A.Pulita,a jednak on zostanie w II turze Burmistrzem Złotowa.
!
! 19.10.2018, 16:26
Proszę nie dyskutować,z tym "Ja',który był w PIS kretem i został usunięty ten przebieraniec.
tej
tej 19.10.2018, 15:57
Ten"Ja",jest już znany,z mowy nienawiści do PIS i Fidurskiego.Chyba odstawił znów leki.
ja
ja 19.10.2018, 15:40
Fidurski- funkcjonariusz byłej komunistycznej służby więziennej. Jak śmie kandydować na funkcję publiczną?
Młody
Młody 17.10.2018, 21:00
No popatrzcie rzeczywiście ten z godzin. 19:43, 20:19 czy 20:45 to jeden i ten sam chory osobnik.
Panie Justyna, dla kogo ,,akceptacja regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe naruszające regulamin będą usuwane".
pytam
pytam 17.10.2018, 20:45
Ja tylko się dziwię,że ten znany postkomunista,który był w PIS,jak się dowiedziałem już nie jest,dziś atakuje mową nienawiści do PIS.Ja bym jego porównał do szmalcownika.Ja się pytam, ile jemu płacą bojówki postkomunistyczne,z Niemiec i od Putina.
znany
znany 17.10.2018, 20:19
Do "Ob",wreszcie się ujawnij,że jesteś postkomuną i popierasz postkomunę z PO-PSL-SLD-Nowoczesną czy KOD, Jesteś autochtonem,która twoja rodzina służyła Niemcom faszystowskim a póżniej sowieckiej agenturze.Nie ośmieszaj się.Bo prawdziwych Polaków,mordowali Niemcy i sowieckie NKWD.
To
To 17.10.2018, 19:43
Widać,to co pisze ten przebieraniec komunistyczny,atakując PIS,jest zwolennikiem postkomuny.
Stop dla durnia.
Stop dla durnia. 17.10.2018, 20:14
To = IDIOTA
ob
ob 17.10.2018, 18:36
Fidurski - były funkcjonariusz komunistycznej Służby więziennej jest liderem listy PIS do powiatu. Spodziewałbym się raczej kogoś związanego z opozycją. Kiedy inni nadstawiali karku - w latach 80 -tych- Fidurski w czasach rządów Kiszczaka i Jaruzelskiego przystąpił do tej służby i awansował w niej.
Wybory samorządowe
Wybory samorządowe 28.09.2018, 21:11
Ktoś napisał że złotowski PIS chce wziąć powiat. Rodzi się tylko pytanie co jeśli ten plan okaże się niewypałem. To bardzo poważne zagrożenie bowiem przy rozbiciu głosów na wszystkich kandydatów PiS może okazać się że nikt do niego nie uzyska mandatu. Już raz taka sytuacja miała miejsce przy wyborze do Rady Miasta kiedy to wielu kandydatów PiS w prawicowej koalicji nie dostało się do RM za to lewica wprowadziła dużą reprezentację w całym samorządzie. Jak widać trzeba mieć umiar a co jeżeli znowu tak będzie czy wtedy zostaną wyciągnięte konsekwencje polityczne. Było by to rzeczą naturalną gdyż każdy wie że większość mieszkańców wogóle nie słyszało o PiSie czy o jakiejkolwiek jego działalności w mieście przez ostatnie cztery lata. Jak mocna u nas jest lewica każdy wie, jak i to że takie sytuacje wykorzystuje do bólu. Czy o to chodziło i czy dla nas mieszkańców Złotowa ważniejszym było wzięcie powiatu czy miasta. Ktoś chyba znowu na nas spojrzał przez mgłę tylko po to aby nie zauważyć spraw dot. miasta i jego mieszkańców.
ABC
ABC 25.09.2018, 19:19
Fidurski - były funkcjonariusz komunistycznej służby więziennej kandyduje do Rady Powiatu.
CBA
CBA 25.09.2018, 22:36
Ale odkrycie, kandyduje i ile to już kadencji.
Ma do tego prawo a że ludzie go wybierają no cóż widać wszystko od nich zależy.
Komornik=ORMO= fakty
Komornik=ORMO= fakty 23.09.2018, 20:57
,, Znajomy, Janusz ps. J23 itd ze Słowackiego. Jako Komunista z długim stażem a i dużym ciężarem służby w komunistycznej maszynie sowieckiej propagandy, dzisiaj w wysyłanych komentarzach wyzywa pan wszystkich nawet tych z którymi przez lata stałeś pan na froncie komunistycznego reżimu mającego na celu zastraszenie ludzi a szczególnie ludzi pracy.
Jako ukryty komunista w szeregach złotowskiego PiS od wielu lat plujesz pan na wszystkich nie oszczędzając nawet swojego szefa pis, burmistrzów, starostów w tym dyr. wydz. budowlanego czy ostatnio Pana P. Tomasza. Bezkarnie obrażając ich we wszystkich komentarzach wrabia pan w nie inne osoby i myśli że to będzie trwało nez końca.
W tę pańską perfidną grę wrabiania innych dał się w nią też wciągnąć pełnomocnik złotowskiego PiS. Wiele razy na łamach tej strony wyzywał pan go od komunistów, nie dość tego na lewo i prawo głosił pan że jego przeszłość próbował i sprawdzał pan także w miejscu jego pochodzenia. To pan wyciągnął sprawę Wronek i inne te bardzo nagłaśniane. Pod tym względem znamienne były pańskie wpisy na jego temat jako ,,oficera miejskiego" którego atakował pan od chwili gdy burmistrz powołał go w związku z słuszną decyzją o przebudowie ul Słowackiego przy której przecież pan mieszka. Dzisiaj może pan korzystać z pięknej drogi która jest uwieńczeniem działań tych których pan obrażałeś a w co bezczelnie wrobiłeś ufającego ci człowieka którego dzisiaj też z upodobaniem pod różnymi nickami wyzywasz od Komunisty, KODowca czy ANTYPOLAKA. Szkoda czasu na podawanie przejawów pańskiego chamstwa któremu należy powiedzieć dość. Swoim plugawym językiem zasłużył pan na ujawnienie gorzkiej prawdy o panu. Jako przeszkolony przez SB i MO w latach 70tych w ty samym niebieskim kolorze dzisiaj stosujac chwyty tamtego okresu oczernia pan wszystkich tylko po to aby złotowianie nie dowiedzieli się jaki to z pana jest prawicowy patriota i ,,katolik,, który bez żadnych hamulców bezpodstawnie obraża kożdego kto się z panem zetknął. Wreszcze prawdzie trzeba powiedzieć TAK a chamstwu NIE.
Znajomy
Znajomy 22.09.2018, 16:57
Ja jestem rozczarowany,jak się dowiedziałem że ten z pl.padera,został wyrzucony z PIS i popiera komunę.On jest znany jako przebieraniec i awanturnik.On jest już znany,walczy z sąsiadami i ze swoją bliską rodziną.
Twoja ,,Znajomy"sąsiadka.
Twoja ,,Znajomy"sąsiadka. 22.09.2018, 21:05
Jak zwykle tutaj też jesteś no cóż pewnie już wiesz ,,Znajomy" że za daleko zajechałeś. Tak powiedział mi ten którego wrabiasz oczerniasz i obrażasz. Niedługo cała prawda ujrzy światło dzienne.

Pozostałe