Ruszyły zapisy na Samozwańczą Noc Biegową w ramach 100lecia Niepodległości Polski

  • 01.09.2018, 10:54 (aktualizacja 01.09.2018, 11:19)
  • contact contact
Samozwańcza Noc Biegowa 2018
loadingŁaduję odtwarzacz...
Bez numerów startowych, pomiaru czasu, opłat za pakiet startowy...... za to w pełnym szacunku i oddanym hołdzie tym, którzy wywalczyli nam wolność, Niepodległość i spokojną Polskę. Samozwańcza Noc Biegowa w ramach 100lecia Niepodległości Polski , 11 Listopada 2018r o 11,00 w nocy ( 23.00 )

W dniu dzisiejszym ruszyły zapisy na organizowany już po raz drugi przez Stowarzyszenie Ludzi w Biegu nocny bieg z okazji Dnia Niepodległości w Złotowie.

Warunkiem wpisania na listę startową jest wysłanie imienia i nazwiska uczestnika pod adres e-mail : [email protected], aby w odpowiedzi otrzymać potwierdzenie oraz szczegółowe informacje. Nie ma co zwlekać gdyż ustalony limit to 100 osób zgodnie ze 100leciem Niepodległości Polski.

" 11 Listopada - Celem upamiętnienia tak ważnego święta oraz 100 lecia odzyskania Niepodległości Polski proponujemy przenieść się wstecz.
Bez numerów startowych, pomiaru czasu , za to w barwach czerwonych nocnych flar oraz odgłosów petard możemy oddać wewnętrzną cześć tym ,
którzy walczyli o Polskę. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu biegowym, które odbędzie się 11 listopada 2018 o godzinie 23.00 .
Proponujemy nocny bieg na dystansie 11km - start z parkingu Złotowskiej Promenady przy wyjeździe na Piłę, potem kierunek Wąsosz, następnie Święta, Złotów, aby wrócić w miejsce startu.
Warunkiem udziału jest posiadanie odblasku lub kamizelki odblaskowej oraz - czołówki !!
Każdy z uczestników otrzyma flagę Polski na własność w ramach pakietu startowego, aby móc z nią pokonać cały dystans oraz po zakończonym biegu pamiątkową statuetkę. "

( link i opis w wydarzeniu Facebook : https://www.facebook.com/events/212230429386691/ )

 

contact contact

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe