Konferencja w Międzybłociu

  • 25.08.2018, 11:57 (aktualizacja 26.08.2018, 00:56)
  • Janusz Justyna
Konferencja w Międzybłociu

Federacja Rolna zwołała dzisiaj w sali wiejskiej w Międzybłociu konferencję prasową dotyczącą najbardziej pilnych spraw w polskim rolnictwie. W konferencji brali także udział rolnicy, wójt gminy Złotów Piotr Lach, była poseł na Sejm RP Renata Beger, przewodniczący ZZRR Solidarni Marcin Bustowski oraz Danuta Pilarska. Mówiono o skutkach suszy, szkodach  łowieckich, ASF, rezerwa paszowa, wypłata zaliczek z ARIMR. Chwilami dyskusja bywała gorąca, padają zarzuty pod adresem lokalnych samorządowców i obecnego oraz poprzednich rządów w Polsce. - Przestańcie mówić bajki - to słowa od przedstawiciela ZZRR Solidarni. Uczestnicy konferencji nagradzają tego typu wypowiedzi oklaskami, także te o osiedlaniu się mieszczaństwa na wsi, któremu przeszkadzają m.in. chlewnie. 

Janusz Justyna

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Katarzyna
Katarzyna 27.08.2018, 13:45
Nareszcie! Proszę uważnie posłuchać Pani Beger o rolniku jako producencie żywności. Każdy żyje z GOSPODARZA! Rolnictwo należy chronić i bronić bo ludziom się wydaje że produkty z półek sklepowych są z fabryk, są i owszem ale ktoś zboże na makaron musiał zasiać i zebrać, świnie na schab wyhodować a mleko nie leci z kranu! Zacznijmy szanować i doceniać pracę rolników! Będziemy w niedalekiej przyszłości żreć chemiczne i modyfikowane gówna bo dziś śmierdzi nam pod nosem chlewnia??? Ludzie zawsze śmierdzialo! Jak chcecie jeść genetycznie i sztucznie wyprodukowane mięso to Zachód już tworzy schab i szynki bo reszta ze świni jest nieopłacalna. Oczy otworzyć, wspierać polską wieś! Szanować to co dobre, bo za chwilę płacz i zgrzytanie zębów ?
Obiektywny
Obiektywny 27.08.2018, 10:48
I oto cała wiedza wypowiadających się osób na temat rolnictwa. Brawo cymb...y.
bec
bec 26.08.2018, 15:12
Mieszanie ludziom w głowach.
Czesław
Czesław 26.08.2018, 09:16
W czym problem? Zamiast owsa seks.

Pozostałe