Czwartek, 21.02.2019

Questing śladami Księdza Patrona

  • 6.08.2018, 14:42
  • Janusz Justyna
Questing śladami Księdza Patrona
4 sierpnia 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Złotowie odbyły się warsztaty z metodyki tworzenia questu uwzględniającego tematykę związaną z działalnością ks. Bolesława Domańskiego – lokalnej postaci historycznej oraz dorobku Związku Polaków w Niemczech.

 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Questing to rodzaj gry polegającej na odkrywaniu dziedzictwa miejsca i tworzeniu nieoznakowanych szlaków, którymi można wędrować kierując się informacjami zawartymi w wierszowanych wskazówkach. (Wiele miast w Polsce posiada opracowany i wdrożony w życie questing - Piwniczna Zdrój, Sanok, Kraków itd. To zabawa nic nie kosztująca, dająca uczestnikom sporo frajdy, zarazem pozwalająca na bliższe miasta, w którym się odbywa).

W ramach warsztatów została wstępnie opracowana trasa, po której wędrując poznamy wiele interesujących faktów na temat historii miasta i postaci z nią związanych.

Opracowany quest zostanie udostępniony i będziemy mogli wspólnie przeżyć tę przygodę!

UM Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janka i Józek
Janka i Józek 7.08.2018, 12:55
To dlatego trochę park posprzątali. A jest decyzja o wywiezieniu tej kupy gruzy niechlubnie zwanej fontanną?

Pozostałe