Czwartek, 21.02.2019

Poszukiwany - odnaleziony

  • 2.08.2018, 22:47 (aktualizacja 02.08.2018 22:51)
  • Janusz Justyna
Poszukiwany - odnaleziony
2 sierpnia w godzinach popołudniowych strażacy z OSP Lotyń, Okonek, Pniewo wsparli policyjne działania związane z poszukiwaniem mężczyzny w wieku ok. 20 lat

 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Niepełnosprawny mężczyzna w godzinach rannych wyjechał rowerem z miejscowości Brokęcino i przez kilkanaście godzin nie było z nim kontaktu. Na wskutek prowadzonych działań poszukiwawczych (głównie tereny leśne) udało się mniej więcej zlokalizować przebieg wędrówki zaginionego, którego widziały postronne osoby. I tak w czwartej godzinie poszukiwań, szczęśliwie udało się odleźć mężczyznę w okolicach miejscowości Borucino. W działaniach zaangażowana była rodzina, znajomi oraz służby policji z psem tropiącym jak i strażacy.  

OSP Lotyń

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe