Piątek, 18.01.2019

Remont pływalni „Laguna”

  • 31.07.2018, 23:26
  • Janusz Justyna
Remont pływalni „Laguna”

 

Podczas konferencji  w złotowskim ratuszu Kierownik Pływalni „Laguna”, Tadeusz Drobczyński, przedstawił stan prac remontowych w Pływalni „Laguna”. W wyniku przeprowadzonego przetargu realizacja zadania została powierzona firmie „Usługowy Zakład Budowlany Skład Materiałów Budowlanych Jerzy Żak” ze Złotowa. Koszt remontu wynosi 638.370,00 zł brutto. Obecnie trwają prace remontowe polegające m.in. na wymianie folii w niecce basenowej, wymianie wanny typu SPA w wersji publicznej wraz z naczyniem przelewowym i filtrem piaskowym F1200, wykonanie instalacji połączeń wyrównawczych do istniejących urządzeń w nieckach i hali basenowej, wymiana nawierzchni z płytek ceramicznych płytek plaż w głównej hali basenowej.

Zakończenie prac remontowych w pływalni zaplanowano na dzień 15 września 2018 r.  

W przypadku nieczynnej części rehabilitacyjnej Pływalni Rada Miejska w Złotowie zadecydowała o przywróceniu jej funkcji rehabilitacyjnej. Obecnie trwają prace związane z przygotowaniem specyfikacji do przeprowadzenia przetargu. 

(red)

Janusz Justyna

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prośba dla dzieci!
Prośba dla dzieci! 1.08.2018, 13:19
A może czas pomyśleć o najmłodszych dzieciach? Typowy brodzik około 30 cm wody. Rodzice wspólnie zajęli by się zabawa, graniem w piłkę, puszczeniem statków...
To co teraz jest nie do końca nadaje się dla najmłodszych. Nie dość, ze głęboki to dosłownie tak jak w przypadku jeziora dziecko nie jest w stanie ocenić głębokości! Krok dalej i nagle wody po pas :( zdecydowanie na nie! Pozostaje tylko uwięzienie malucha w kole... i co to za atrakcja?
Umiem pływać
Umiem pływać 1.08.2018, 05:45
Bardzo krótki termin. Wydaje się nierealny. Choćby ze względów technologicznych robót budowlanych. Ale mam nadzieję, ze się mylę.

Pozostałe