Poniedziałek, 18.02.2019

VIII Projekt Kostka 2018

  • 11.07.2018, 23:26 (aktualizacja 12.07.2018 09:56)
  • Janusz Justyna
VIII Projekt Kostka 2018
Kolejna edycja festiwalu hip-hopu chrześcijańskiego pod nazwą „Projekt Kostka” odbędzie się w dniach 7-9 września 2018 r. w Złotowie.
 
 Już po raz ósmy „Projekt Kostka” jest organizowany przez parafię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Złotowie, przy aktywnej współpracy sąsiednich parafii, jak również licznych sponsorów, organizacji, lokalnych władz i dużego grona młodzieży.
„Projekt Kostka” jak co roku przyciąga młodych koncertami, warsztatami i spotkaniami, w których ewangelizacja odbywa się ich językiem. Stąd bierze się formuła festiwalu hip-hop, gdzie początkujący wykonawcy mogą spróbować swoich sił w konkursie. Dbamy zawsze o to, aby zaproszone gwiazdy promowały pozytywne wartości, a bardzo często dawały też na scenie świadectwa życia Ewangelią. Równolegle ze stroną muzyczną działa też „Strefa Modlitwy”, gdzie młodzież ma okazję do rozmowy, adoracji i spowiedzi.
W najbliższej edycji główną gwiazdą będzie Arkadio – znany i ceniony profilaktyk oraz raper. Zaprosiliśmy też Damiana Krawczykowskiego z promocją książki „Apostołowie w dresach” oraz ks. Przemysława Wysogląda SJ, autora komiksu „K.O.S.T.K.A.”. Profilaktykę „Nie zmarnuj swojego życia” poprowadzą RYMcerze, ponadto podjęliśmy współpracę ze znaną agencją „Rób To, Co Kochasz”. Pozostali goście to: Bartek Krakowiak ("Z buta do Maryi"), Muode Koty, Poison oraz Grupa Akademicka Klema z Grodziska Mazowieckiego, która wystawi sztukę multimedialną pt. "Kostka".
Rok św. Stanisława Kostki jest dla nas szczególną inspiracją, aby tak jak nasz patron poszukiwać nowych dróg i „wyższych rzeczy”, do których zostaliśmy stworzeni.
Robocza jeszcze wersja programu PK 2018:

PROJEKT KOSTKA

Złotów, 7-9 września 2018 r.

 

Portal PZL24.pl przyjął patronat medialny dla „Projektu Kostka 2018” - jedynego tego typu wydarzenia w skali kraju.

Więcej informacji, także o konkursie dla młodych raperów - znajdziesz tutaj:
Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe