Tabata Workout na Półwyspie Rybackim

  • 10.07.2018, 22:55 (aktualizacja 10.07.2018, 23:31)
  • AC
Tabata Workout na Półwyspie Rybackim Dominika Wrona Fotografia
Już drugi raz , jak w każdy wtorek lipca na Półwyspie Rybackim złotowskiej promenady spotkały się miłośniczki tabaty.

Trening Tabata Workout został zorganizowany przez złotowskie Pseudobiegaczki i ich grupę CrossFitGirls, a prowadzony przez profesjonalną trenerkę fitness - Izabelę Szmyt. Ćwiczenia tej kategorii pokazują świat nawet najdrobniejszych ukrytych mięśni. Trening w tej formie to zestaw ćwiczeń aerobowych połączone z systemem interwałów. Wspaniale spala tkankę tłuszczową oraz dotlenia całe ciało - zachęca Izabela Szmyt. Kiedy wykonujemy ćwiczenia anaerobowe, nasze mięśnie pracują tak intensywnie, że krew nie nadąża z dostarczeniem do nich odpowiedniej ilości tlenu. Wtedy w mięśniach odbywa się proces spalania bez udziału tlenu.Celem treningu Tabata jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej, czyli tlenowej oraz stymulacja procesów metabolicznych, a co za tym idzie - przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.                                                                                                                                                                                                 

Tabata Workout organizowana jest w każdy wtorek lipca na Półwyspie Rybackim złotowskiej promenady o godzinie 19ej. Udział jest bezpłatny, wystarczy woda i ogrom chęci . Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorek,.

AC

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe