Poniedziałek, 18.02.2019

Nielegalny tytoń

  • 5.07.2018, 19:53
  • Janusz Justyna
Nielegalny tytoń
Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jastrowiu zabezpieczyli ponad 14 kg nielegalnego tytoniu, który znajdował się w pomieszczeniach zajmowanych przez mieszkankę gminy Jastrowie. 54-letnia kobieta odpowie teraz za popełnione przestępstwo skarbowe.

 

Funkcjonariusze pracujący w Zespole Kryminalnym Komisariatu Policji w Jastrowiu na podstawie zebranych informacji ustalili, że na terenie jednej z prywatnych posesji w gminie Jastrowie może znajdować się tytoń bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Wszystko się potwierdziło, gdy policjanci weszli na teren wytypowanej posesji. W trakcie przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli worki foliowe wypełnione tytoniem bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 14 kg tytoniu. Mieszkanka gminy Jastrowie naraziła Skarb Państwa na straty w kwocie ponad 11.000 złotych.

Teraz 54-letnia mieszkanka gminy Jastrowie odpowie za popełnione przestępstwo z kodeksu karno-skarbowego. Grozi jej kara grzywny łącznie z karą pozbawienia wolności.

KPP Złotów

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wrestling
Wrestling 8.07.2018, 11:40
Palili aż miło
Wtfwtf
Wtfwtf 5.07.2018, 20:35
11 tysięcy co to jest.. jak te wieśniaki z Warszawy całe życie okradają Polaków ze wszystkiego... a tfuu pluje na te Polskę...

Pozostałe