Poniedziałek, 18.02.2019

Proboszcz odszedł, jest nowy

  • 27.06.2018, 09:08 (aktualizacja 27.06.2018 09:20)
  • Janusz Justyna
Proboszcz odszedł, jest nowy
W parafii pw. św. Rocha w Złotowie nastąpiła zmiana personalna.

Informacja z profilu parafii na FB:

Drodzy parafianie jak już wiecie nasz kochany ksiądz proboszcz Witold Korowajczyk dekretem księdza biskupa z dniem 25 czerwca został odwołany z posługi w naszej parafii i ustanowiony proboszczem w parafii pw. Św. Wojciecha w Sadkach. Uroczysta Msza św. Dziękczynna połączona z pożegnaniem zostanie odprawiona w ten piątek o godz. 18:00. W imieniu księdza Witka i własnym zapraszamy do udziału w tej uroczystości. 
Nowym proboszczem parafii pw. Św. Rocha w Złotowie został mianowany ks. Jacek Salwa. Jest to Jego pierwsze probostwo. To młody, życzliwy, pełen zapału i dobroci kapłan. Przyjmijmy Go z życzliwością i miłością - złotowianie to potrafią najlepiej. 
Zarówno ks. Witolda jak i ks. Jacka na nowych drogach życia polecamy Waszej gorącej modlitwie.

Administrator

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe