Poniedziałek, 18.02.2019

Sesja Rady Miejskiej

  • 25.06.2018, 15:22 (aktualizacja 30.06.2018 22:46)
  • Janusz Justyna
Sesja Rady Miejskiej
Basen do remontu, przewodniczący zostaje na stanowisku

Trwają obrady Rady Miejskiej Złotowa. Radny Krzysztof Koronkiewicz podjął temat części rehabilitacyjnej pływalni Laguna. Radni chcą utrzymania oferty rehabilitacyjnej, bez zamiany na urządzenia dla dzieci. Burmistrz Adam Pulit podtrzymał swój pomysł z adaptacją części rehabilitacyjnej na atrakcje dla najmłodszych, ale wysłucha woli radnych. Radny Koronkiewicz pytał o koszt instalacji nierdzewnego płaszcza chroniącego nieckę przed przeciekaniem. Jak podała wiceburmistrz Małgorzata Chołodowska koszt osłony nierdzewnej plus odwodnienie plaży przy niecce - 974 tys. zł, koszt przebudowy pod atrakcje dla dzieci - 1 256 000 zł plus budowa części rehabilitacyjnej na obecnym korcie - 1 480 000 - razem blisko 2 700 000 zł.

Kierownik pływalni Tadeusz Drobkiewicz mówi, że najlepiej, gdyby zrealizować wariant z atrakcjami dla dzieci i nową częścią rehabilitacyjną, co może przyciągnąć na Lagunę szerokie spektrum klientów. Nie jest tajemnicą, że miasto dopłaca rocznie kilkaset tysięcy do pływalni.

Radny Koronkiewicz pyta o koszt wyburzenia obecnej części rehabilitacyjnej. Ten koszt nie jest znany.

Radni przegłosowali remont części rehabilitacyjnej pływalni Laguna, bez zamiany na atrakcje na dzieci.

W kolejnym punkcie radni przyjęli uchwałę o odmowie przyjęcia rezygnacji Krzysztofa Żelichowskiego z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej Złotowa. K. Żelichowskiego podziękował radnym za zaufanie, deklarują, że utrzyma stanowisko do końca kadencji. 

(jj) 

Janusz Justyna

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe