Piątek, 18.01.2019

Brawo, Weronika!

  • 12.06.2018, 13:27 (aktualizacja 12.06.2018 13:32)
  • Janusz Justyna
Brawo, Weronika! Nagrodzona praca Weroniki Okoń
III. miejsce Weroniki Okoń z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Złotowiew wojewódzkim konkursie na fotografię do programu profilaktycznego

Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu, Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia zorganizowała we współpracy z Kuratorium Oświaty w Poznaniu konkurs na fotografię dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - uczestników programu „Wybierz życie – pierwszy krok”. Konkurs miał na celu poszerzenie wiedzy uczniów na temat raka szyjki macicy oraz jego profilaktyki, zaangażowanie młodzieży do czynnego zdobywania wiedzy na temat profilaktyki raka szyjki macicy i roli wirusa HPV w jego powstawaniu oraz motywowanie dziewcząt do regularnego poddawania się badaniom profilaktycznym przez całe życie. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie fotografii wskazującej na rolę zakażenia wirusem HPV w rozwoju raka szyjki macicy, zachęcającej do wizyty u lekarza oraz profilaktycznych badań cytologicznych, z założeniem możliwości wykorzystania jej w celach edukacyjnych. Nadesłane prace zostały ocenione pod względem zgodności z regulaminem, Komisja konkursowa na posiedzeniu w dniu 15.05.2018r. nagrodziła następujące osoby:

Fotografie nagrodzone:

1. Miejsce Natalia Bąk z III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Kaliszu

2. Miejsce Patrycja Loba z Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu

3. Miejsce Weronika Okoń z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie (opiekun: Magdalena Gorczyńska)

WSS-E w Poznaniu

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nieznajoma
Nieznajoma 12.06.2018, 14:26
Super to zrobiłaś. GRATULUJĘ!!!
Weronika Okoń
Weronika Okoń 12.06.2018, 14:45
Dziękuję!

Pozostałe