Piątek, 18.01.2019

Zwyciężyli goście ze Starachowic

  • 10.06.2018, 14:06 (aktualizacja 10.06.2018 14:46)
  • Janusz Justyna
Zwyciężyli goście ze Starachowic
Zakończył się pierwszy Złoty Triathlon w Złotowie - zobacz, kto wygrał! Dziewiatowska i Gawroński najlepsi ze Złotowa

Podsumowania wyników dokonano na stadionie miejskim w Złotowie. Puchary najlepszym wręczała wiceburmistrz Złiotowa, Małgorzata Chołodowska. W kategorii najlepszy mieszkaniec gminy i miasta Złotów w kategorii pań zwyciężyła Agnieszka Dziewiatowska, wśród panów Dariusz Kowalski, ale jako dyrektor imprezy zrzekł się nagrody na rzecz Romana Gawrońskiego. 

W stawce męskiej Złotego Triathlonu zwyciężył Przemysław Szymanowski ze Starachowic, w grupie żeńskiej Maria Pytel także ze Starachowic - to prywatnie małżeństwo! Wyróżniono także rodzinę Grabowskich ze Złotowa, za najliczniejszy udział rodzinny. W kategorii sztafet zwyciężyła Tripaka: Frączyk Bogusław, Napiórkowski Darek, Czanowski Łukasz. Wysokie, 12. miejsce wywalczył Remigiusz Kübler z Krajenki, zwycięzca najmłodszej kategorii wiekowej.

(jj)

Wyniki w komplecie w plikach pdf załączonych do artykułu

Janusz Justyna

Załączone pliki do pobrania (2)

Zdjęcia (66)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
felicja
felicja 11.06.2018, 11:41
Brawo Pani Agnieszko !!!
A
A 10.06.2018, 14:47
Dzięki RK

Pozostałe