Piątek, 18.01.2019

Konkurs fotograficzny!

  • 10.06.2018, 00:25
  • Janusz Justyna
Konkurs fotograficzny!
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym: „Zdjęcie miesiąca czerwca 2018”, o tematyce: ”Czerwiec miesiącem radości i zabawy”, czyli najciekawsze zdjęcie z wydarzeń plenerowych w mieście.

 

Konkurs będzie realizowany przez Urząd Miejski w Złotowie, a przesyłane zdjęcia będą publikowane na stronie www.instagram.com/zlotow.wielkopolskiezdroje/.
Zdjęcia (maksymalnie 5 zdjęć od jednego autora) należy zatytułować oraz podać dane wykonawcy i przesyłać na adres [email protected] 
z dopiskiem: „Zdjęcie miesiąca czerwca 2018” do dnia 01 lipca 2018r. do godziny 20.00. 
Przypominamy, że wysyłamy tylko zdjęcia, do których mamy prawa autorskie. 
Zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie www.instagram.com/zlotow.wielkopolskiezdroje/ 3 lipca 2018 r. Ekspozycja będzie do dnia 15 lipca 2018 r.
Zdjęcie z największą liczbą polubień otrzyma nagrodę tj. zestaw złotowskich herbat wraz z kompletem porcelany z grafiką miasta do jej zaparzania, którą osobiście wręczy
Burmistrz Miasta Złotowa Adam Pulit.
Przewidujemy publikację zdjęcia miesiąca w Kalendarzu Złotowskim!

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe