Piątek, 18.01.2019

Traktor Show!!!

  • 9.06.2018, 00:00
  • Janusz Justyna
Traktor Show!!!
Sztandarowa impreza Powiatu Złotowskiego – Traktor Show 2018 na Powiatowym Dniu Pola i Jarmarku Krajeńskim już 9 czerwca!

Zapraszamy Państwa na teren przy ul. 8 marca (za dawnym Rolniczakiem), gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 koncertem Orkiestry Dęta Lipka-Zakrzewo. 30 minut później nastąpi oficjalne otwarcie imprezy, a o 13.00 na scenę wyjdą Lipczanki. Równolegle rozpocznie się Jarmark Rękodzielniczy. Odwiedzający z pewnością znajdą coś dla siebie na stoiskach twórców ludowych. Ci żądni wiedzy będą mogli wziąć udział w warsztatach oferowanych przez poszczególnych artystów. Będzie ciekawie!

Ponadto w ramach Jarmarku Krajeńskiego odbędą się konkursy: kulinarny, na najciekawsze stoisko rękodzielnicze i innowacyjną prezentację gminy. Z kolei Powiatowe Dni Pola to tradycyjnie konkurs cofania ciągnikiem z przyczepą i wyścig traktorów. Do obu konkurencji w ubiegłym roku zgłosiło się wielu chętnych. I tym razem liczymy na ciekawą rywalizację.

Na zwycięzców wszystkich konkursów czekać będą atrakcyjne nagrody!

Ponadto podczas imprezy scena cały czas będzie tętnić życiem. Oprócz Lipczanek wystąpią Rodlanie, Tarnowianie, Kapela Podwórkowa No To Cyk ze Złotowa i Kapela Rypcium Pypcium z Zakrzewa. Na 18.30 zaplanowaliśmy koncert zespołu BAD – laureata telewizyjnego show „Rodzina jak z nut”.

 

Na odwiedzających czekać będą także: akcja starostwa pod nazwą „Segregujesz-zyskujesz”, w ramach której makulaturę będzie można wymienić na roślinkę, loteria fantowa organizowana przez Złotowską Spółdzielnię Handlowo-Produkcyjną i bogata wystawa roślin ogrodniczych. Dalej – swoją ofertę zaprezentują Nadleśnictwa Powiatu Złotowskiego oraz wystawcy sprzętu rolniczego takich firm jak Zetor, CLAAS, Ursus, Pronar, New Holland, Case, Swimer i inne.

 

Zachęcamy, by zaznaczyć sobie w kalendarzu datę 9 czerwca. Widzimy się o 12.00!

 

Organizatorzy wydarzenia: Powiat Złotowski i Lokalna Grupa Działania „Krajna Złotowska”.

 

Partnerzy: Złotowska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna, Agro-Land Marek Różniak, TOMAR Lotyń Tomasz M. Wrzeszcz, IGP Polska, Agro Profil – Magazyn Rolniczy, Stilla Kępińscy.

 

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gerard
Gerard 9.06.2018, 13:07
Szału nie ma.....Żeby nie powiedzieć cinko, oj cinko....

Pozostałe