Radny Rady Miejskiej Złotowa zaprosił dzieci na plac Paderewskiego

  • 06.06.2018, 14:20 (aktualizacja 06.06.2018, 14:29)
  • contact contact
Radny Rady Miejskiej Złotowa zaprosił dzieci na plac Paderewskiego
To już tradycja, że radny Zygmunt Muzioł przygotowuje obchody Dnia Dziecka. Mnóstwo lodów, słodyczy, napojów, konkursy i występy artystyczne

contact contact

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XYZ
XYZ 06.06.2018, 23:31
Żadnego z tych radnych czy kandydatów na nich nie stać na taki gest aby samemu zorganizować taką imprezę dla dzieciaków. Mam ogromny szacunek za prostotę i szczerość radnego choć w wielu rzeczach nie jestem z nim zgodny ale jednego nie można mu zarzucić, robi to z przekonania i serca. Zygmunt nie jest typem karierowicza.
widz
widz 06.06.2018, 23:14
Czy ktokolwiek inny zorganizował tutaj kiedyś dzień dziecka? A przynajmniej z tyloma darmowymi podarunkami dla maluchów? Brawa również dla lodziarni na rogu, Pani z okienka zawołała z daleka znajomych (1 czerwca) idących z dziećmi, aby podeszli po balony i darmowe lody :) WYBORCO co znaczy " i to z takim autorytetem " ? A gdzie ci z autorytetem?
Nie oszukujmy się.
Nie oszukujmy się. 07.06.2018, 09:47
Być może też na codzień leczą kaca kacem na ławkach. Wtedy tam także biegają dzieci i jedzą lody. Rozumiem że tacy są potrzebni rodzicom tych i nie tylko tych dzieci w Radzie Miasta.
Wyborca
Wyborca 06.06.2018, 20:11
Warto było wybrać pana Muzioła dla tej huuucznej imprezy. Nie wiem czy płakać czy się śmiać. Dzieci jak dzieci chcą się bawić i to jest fajne ale czy do tego potrzeba radnego i to z takim autorytetem.

Pozostałe