Jubileusz księdza Romana

  • 04.06.2018, 12:06
  • Janusz Justyna
Jubileusz księdza Romana
Ks. Roman Zieliński, służący w parafii pw. św. Piotra i Pawła w Złotowie, obchodził 50-lecie kapłaństwa. Z tej okazji przygotowano uroczystą mszę święta oraz spotkanie w gronie przyjaciół. Swoją wdzięczność za posługę wyrazili mieszkańcy Nowin oraz członkowie AA SOS Nowiny.

Biogram ze strony parafii pw. Piotra i Pawła w Złotowie: Ks. Roman Zieliński - emerytowany kapłan Diecezji Pelplińskiej. Sakrament Święceń Kapłańskich przyjął 02.06.1968 roku w pelplińskiej katedrze z rąk Ks. Biskupa Bernarda Czaplińskiego. Urodziny (rocznik 1944) wraz z imieninami obchodzi 18 listopada. W parafii służy pomocą duszpasterską, m.in. w zakresie duszpasterstwa specjalistycznego: Żywy Różaniec, duszpasterstwo Rodzin - Kręgi Domowego Kościoła, AA...

Dołączamy się do gratulacji i życzymy jeszcze wielu lat posługi wśród wiernych...

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Małgorzata Byrszel
Małgorzata Byrszel 13.05.2019, 22:22
Najlepszy ksiądz z parafii Dólsk. Sto lat księże Romanie

Pozostałe