Piątek, 18.01.2019

Ogólnopolski Zlot Samochodów Pożarniczych i Zabytkowych Zakrzewo 2018

  • 2.06.2018, 18:18 (aktualizacja 06.06.2018 14:34)
  • Janusz Justyna
Ogólnopolski Zlot Samochodów Pożarniczych i Zabytkowych Zakrzewo 2018
Zlot został zorganizowany po raz pierwszy w 2017 roku. Pokazał wtedy, że jest bardzo duże zainteresowanie motoryzacją minionej epoki pojazdów cywilnych, a także strażackich.

 Poznajemy historię nie tylko pojazdów zabytkowych, ale również historię działalności Ochotniczej Straży Pożarnej, jak i Państwowej Straży Pożarnej. Każdy znajdzie coś dla siebie, od nowych samochodów pożarniczych po stare klasyki. Również te samochody z czasów PRL mają swój urok i duszę. Podczas zlotu również uczymy, pokazujemy i kształtujemy naszych mieszkańców. Uczymy poprzez pokazywanie prawidłowego udzielania pierwszej pomocy medycznej, uczymy zachowania podczas różnych zdarzeń
losowych,wypadków komunikacyjnych oraz zagrożeń związanych z eksploatacją pieców grzewczych. Rozprowadzamy odblaski i czujki dymu. Przy okazji dobrze chcemy się bawić!

Patryk Koniec

Janusz Justyna

Zdjęcia (67)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe