Niedziela, 24.03.2019

Goście z Białorusi

  • 14.05.2018, 22:24 (aktualizacja 14.05.2018 22:51)
  • Janusz Justyna
Goście z Białorusi
W Złotowie prawie przez tydzień gościć będzie delegacja nauczycieli z partnerskiego miasta Nieśwież na Białorusi, w ramach projektu "Z ekologią ponad granicami"

Delegacja będzie przebywać w Złotowie w dniach 14-18 maja 2018 roku. W programie wizyty jest zwiedzanie miasta, ale też odwiedziny w złotowskich szkołach, lekcje pokazowe, udział w warsztatach artystycznych, zwiedzanie obiektów sportowych i muzeum. W poniedziałek wieczorem burmistrz Adam Pulit, w towarzystwie zastępcy Małgorzaty Chołodowskiej, inspektor ds. oświaty Danuty Szewczuk, radnego Stanisława Pikulika oraz dyrektorów szkół - Marii Moniki Klein, Beaty Buczkowskiej-Linke i Karola Wójcika podjął gości z Białorusi uroczystą kolacją w CWK Zacisze.

W składzie delegacji z Nieświeżą są: Swietłana Szatrun, Tatiana Woitowicz, Natalia Czernickaja, Iwan Haltvianitski, Tatiana Wysockaja, Tatiana Czaszejko, Alena Czyżyk, Jewgenij Zaleski, Tatiana Dankiewicz i Tatiana Chołopica.

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wiadomo kto ten czerwony
Wiadomo kto ten czerwony 15.05.2018, 21:11
Pasuje jak ulał do Biełorusi.

Pozostałe