Czwartek, 21.03.2019

Ruszyła budowa miejsc postojowych oraz chodnika wokół Krajeńskiego Ośrodka Kultury

  • 13.05.2018, 15:57
  • Janusz Justyna
Ruszyła budowa miejsc postojowych oraz chodnika wokół Krajeńskiego Ośrodka Kultury

 8. maja 2018 r. w ratuszu w Krajence podpisana została umowa na realizację zadania pod nazwą „Budowa miejsc postojowych oraz chodnika wokół Krajeńskiego Ośrodka Kultury”, natomiast dzisiaj rozpoczęte zostały już prace. W ramach inwestycji przebudowany zostanie parking przed Domem Kultury, którego dotychczasowa nawierzchnia z trylinki wyłożona będzie kostką brukową. Zmieni się również rozkład oraz ilość miejsc parkingowych. Ponadto w ramach zadania wzdłuż ulicy Mickiewicza po stronie KOKu pojawią się dodatkowe miejsca parkingowe oraz chodniki. Na ul. Mickiewicza wyznaczone zostanie kolejne przejście dla pieszych. Inwestycja przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa, zwiększenia komfortu poruszania się pieszych i pojazdów w tej części miasta. Zadanie to będzie stanowiło dopełnienie wykonanej w roku ubiegłym przez WZDW w Poznaniu przebudowy drogi wojewódzkiej nr 188. Wykonawcą zadania jest firma „Roboty Drogowo – Budowlane Jacek Karpiński” ze Złotowa.

Paweł Brzeziński, www.krajenka.pl

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec w/w ulicy
Mieszkaniec w/w ulicy 14.05.2018, 13:17
Koło KOK-u zrobią ładnie lecz na Sportowej jest bałagan stworzony przez budowlańców przez ostatni rok włodarze naszej gminy niestety lekceważą proźby mieszkańców o przeniesienie składu materiałów budowlanych w inne miejsce. Myślę że żaden z włodarzy nie chciał by mieć tego bałaganu pod swoim domem.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.05.2018, 22:04
W końcu nadszedł rok wyborczy to coś się dzieje ????????????
Krajen
Krajen 14.05.2018, 11:01
Chyba człeku nie jesteś "mieszkańcem" Krajenki?

Pozostałe