Czwartek, 21.03.2019

"Cisza" w Magazynie

  • 11.05.2018, 13:27 (aktualizacja 12.05.2018 14:10)
  • Janusz Justyna
"Cisza" w Magazynie

Związek Artystów Plastyków Oddział Krajeński zaprosił dzisiaj na wernisaż wystawy ogólnopolskiej pn. "CISZA" w Magazynie Bistro przy ul. Wojska Polskiego 16a w Złotowie. W programie wernisażu był koncert w wykonaniu Dawida Krzyka /gitara, śpiew/ oraz Janusza Jędrzejczyka /skrzypce/.

Na wystawie można zobaczyć prace 40. artystów z Polski i zagranicy. Przedstawione obrazy, rzeźby, fotografie mają wyjątkowe przesłanie. Mają wywołać u oglądających nastrój wyciszenia, skupienia i refleksji. Tak jak w życiu spokój osiągamy na różnych polach rzeczywistości, tak i te dzieła prowadzą nas przez różne meandry wrażliwości by dać w efekcie końcowym wytchnienie myślom, odizolowanie się od realiów codzienności, nastrój swoistej "świeckiej modlitwy". Na pewno wśród tych dzieł każdy trafi na jedno lub kilka, które zatrzymają chwilę i utkwią pozytywnie w pamięci. Życzymy pięknych wrażeń.

Wystawa będzie czynna do dnia 15 czerwca 2018 r.

Wydarzenie pod patronatem Burmistrza Miasta Złotowa.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

Janusz Justyna

Zdjęcia (37)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
widownia pełna
widownia pełna 11.05.2018, 19:02
Bardzo ładne obrazy Artystów.Koncert piekny.Brawo Artyści.

Pozostałe