Niedziela, 24.03.2019

Zadaj pytanie burmistrzowi

  • 10.05.2018, 12:31 (aktualizacja 10.05.2018 17:39)
  • Janusz Justyna
Zadaj pytanie burmistrzowi

Na stronie Urzędu Miejskiego w Złotowie uruchomiono zakładkę Zadaj pytanie burmistrzowi. Burmistrz Adam Pulit zachęca do skorzystania z tej formy kontaktu. 

Zadaj pytanie burmistrzowi - kliknij

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dion
Dion 22.05.2018, 00:09
Wierzę, że karma wraca, ta zła szczególnie. Mam przykłady
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.05.2018, 16:35
Panie burmistrzu, co się dzieje z Jeziorem Miejskim, od strony Półwyspu Rybackiego dno mułu...Jak tak dalej pójdzie to na EEF połowa jeziora będzie zarośnięta...
Wina Wełniaka mieszkańcu.
Wina Wełniaka mieszkańcu. 13.05.2018, 18:32
To przecież nie dzieło tego burmistrza tylko jak wszystko Wełniaka. No ten burmistrz żadnej odpowiedzialności za mół nie ponosi. On też zbierać go nie będzie no chyba że każe rozebrać drewniany most. Jest w tym dobry co każdy widzi.
Spacerowicz
Spacerowicz 21.05.2018, 20:48
Ty powyżej Pierniczysz. Wełniak robił i fakt popełnił popełnił kilka błędów ale przecież to niczyja wina że woda płynie w tym samym tempie co kadencja burmistrza Pulita. Jeszcze nigdy rzeka Głomia na tym odcinku nie płynęła tak wolno. Po pierwsze należy wyciągnąć wszystkie polne kamienie, które zamiast wywieźć wmurowano w dno pod mostem na ul Grudzińskich czym spowolniono do minimum prąd rzeczny. Problem jest w tym że Pulit zamiast coś robić tylko patrzy i się dziwi bo to nic nie kosztuje. Podobnie rzecz ma się utrzymaniu w dobrym stanie głównego drewnianego mostu na promenadzie, który niekonserwowany za jego kadencji zagraża zdrowiu i życiu spacerowiczów szczególnie tych małych. Balustrada i szczeble są spruchniałe i luźne. PIP powinien most zamknąć. To zagrożenie to też nie wina Wełniaka czy ono wynika z tego że Pulit na nim pozuje i tyle. Gdyby tak nie było to drewno było by zakonserwowane a do tego nie potrzeba wielkich nakładów lecz potrzebne są chęci. Mułu też nie naniosło za Wełniaka, trzy lata minęły a Pulit wciąż patrzy jak go przybywa a jego pucybuty tylko szukają winnych.
Jan
Jan 15.05.2018, 06:13
No cóż - zabrakło logicznego myślenia! Ta łacha to normalne procesy fizyczne (których zawiłości nie będę tu tłumaczył) i żadna wina Wełniaka... nikogo wina. Wiadomym było, że po pewnym czasie w tym miejscu ZNOWU się pokaże. Po prostu, trzeba ponowić oczyszczenie tego miejsca z namułu. I tyle!
Miasto do przodu
Miasto do przodu 13.05.2018, 01:38
W sumie ludziom najbardziej zależy by rozp... G8, bo to zaciągnięty hamulec ręczny
Ludzie chcą normalności a oni im jej nie dają.
Ludzie chcą normalności a oni im jej nie dają. 13.05.2018, 10:42
Ludziom to akurat G8 nie przeszkadza. Jak już to mają dość burmistrzowskiej pary, która pokazała co to znaczy połknąć przysłowiowy kij oraz jak zachowuje się fircyk w zalotach politycznych i jego zaztępca która pilnuje aby nikt z mieszkańców na codzień mu nie przeszkadzał.
Mru mru
Mru mru 13.05.2018, 00:54
Trochę przez te 4 lata się nauczył. I da radę. Nie oddajcie władzy świetlicowemu lub...
Polak mądry po szkodzie
Polak mądry po szkodzie 13.05.2018, 10:52
Lepszy będzie normalny świetlicowy niż obecny sprzedawczyk. Zwykli ludzie czekają na człowieka a nie na niekopetentnego klona bez uczuć i moralności.
Anna
Anna 13.05.2018, 00:16
Burmistrz Porażka! Obiecywał wiele i ludzie go wybrali. Niestety nie dotrzymal słowa. Lansuje się w mediach, a nic dla Złotowa i mieszkańców nie zrobił. Wyzej wymieniona zakładka nie ma sensu. Przecież nie odpowie na kluczowe pytania. Chyba ze zapytamy np. czy zlotowska herbatka jest dobra, lub czy jelen ryczy o 12. Burmistrz nie dorósł do burmistrzowania tylko do brania kasy i lansu publicznego. Jest wielu ktorzy tak myślą. Nasze miasto niszczeje, ale juz niedługo.
zygi
zygi 13.05.2018, 00:30
Bzdury opowiadasz. Co takiego, wg ciebie, obiecał ?
Anna ma rację
Anna ma rację 13.05.2018, 11:30
Obiecał coś bardzo ważnego dla przeciwników Wełniaka mianowicie że będzie dla ludzi a ich sprawy będą trzonem jego programu. Obejmując urząd pokazał gdzie ich sprawy ma. Zbratał się z UBekami,TW i im tyłki liże aby tylko mieć poparcie wśród elit. Zygi ty to widzisz no ale nie wypada ci o tym mówić głośno. Takich pseudo samorządowców nam nie trzeba.
Łza się w oku kręci rodacy.
Łza się w oku kręci rodacy. 12.05.2018, 22:51
Uwaga Uwaga słuchy niosą że burmistrz pulpit ogłosił upadłość przed wyborcami sprzed czterech lat na kolana. No cóż za jego rządów w Złotowie było jak za rządów Komorowskiego w kraju. Zycie mieszkańców upływało na piwie i odpalaniu sztucznych ogni a ile zabawy przy tym było w każdym kącie miasta. Nawet śpiew kolęd na scenie upływał przy grzańcu. Podobnie jak Komorowskiemu wesoło było w smutne święta państwowe przy czekoladzie. Oj było było a i będzie co wspominać kiedy odejdzie. Żal niedokończonych inwestycji w bary i ogródki piwne a częste grile i hulanki na półwyspie też przejdą do bogatej histori Złotowa. Szkda że drugiej kadencji nie będzie bo można by przy niej tym samym leczyć kaca po pierwszej. Oj szkoda szkoda.
Powiatowy
Powiatowy 12.05.2018, 18:01
No to już koniec pytań do szanownego Pana Burmistrza Pulita. Dziękujemy za nieodpowiedzenie na żadne z nich. Mogliśmy się tego spodziewać gdyż jak wszystko co zaczyna ma taki sam koniec. On od samego początku jeszcze przed wyborami miał dobry wstęp lecz zakończnie to pożal się Boże.
Pożal się na tobą Boże
Pożal się na tobą Boże 12.05.2018, 18:21
Pytania, głupolku, zadajesz na stronie miejskiej, a nie tutaj...
Nad Tobą już się nikt nie pożali.
Nad Tobą już się nikt nie pożali. 12.05.2018, 19:07
Sam tytuł pokazuje Ci kto tu jest głupolkiem. I każdy wie że gdyby były zadane na stronie UM to i tak by na nie nie odpowiedział. On nawet pytającym w cztery oczy na zadane pytanie nie odpowiada. Ten burmistrz używa tylko takich odpowiedźi, chcę ale nie mogę, a co ja mogę, ja się dopiero uczę, nie mój problem itd. I ty śmiesz twierdzić że on tam by odpowiedziały na trudne pytania. Każdy normalny wie że na tej stronie one w ogóle by się nie ukazały, po prostu cenzura och nie mylić z komuną bo burmistrz Pulit przecież nie komunista tylko ostrożny z ciągiem do wszystkich nacji politycznych. Wszystko zależy od tego z kim rozmawia a tylko po to by pięknie wyjść.
Anty-Klika
Anty-Klika 12.05.2018, 13:11
Burmistrz Pulit powinien ogłosić mieszkańcom ile inwestycji zostało odrzuconych przez klub G8 mający większość w radzie miasta + 16-go radnego i skutecznie odrzucający wszystko co zaproponuje burmistrz
Wz
Wz 12.05.2018, 14:31
Już niedługo G8 nie będzie mu przeszkadzało. Po wyborach wróci do lasu gdzie schowa się przed ludźmi których skrzywdził.
wyborca
wyborca 12.05.2018, 10:27
Panie Burmistrzu Adamie Pulit - kiedy w końcu zacznie Pan rozliczać inwestycje swoich poprzedników np:
1. zalewana promenada na kaczym dołku
2. basen
3. zmniejszenie boiska piłkarskiego Sparty
4. zepsute kaszki na kaczym dołku
On nie lewy ani prawy dla remontów nie łaskawy.
On nie lewy ani prawy dla remontów nie łaskawy. 21.05.2018, 21:09
No no nic nie robić tylko rozliczać innych. Następca Pulita będzie miał lżej bo nie będzie z czego go rozliczać bo jego inwestycji nie ma. To co wyborco do Adama napisałeś to oznacza że Pulit powinien sam się rozliczyć ze sobą z
1. ciągłego zalewania promenady na Kaczym Dołku.
2. basen
3. nic nie zrobienie z pomiejszonym boiskiem Sparty.
4. zepsutych kaczek na Kaczym Dołku.
Czy to zrobi nie wiem.
Janek
Janek 15.05.2018, 06:20
Akurat dwa pierwsze punkty nie dotyczą poprzedniej władzy a obecnej. Z tym, że promenada była zalana bo to był ekstremalny pod względem opadów rok, o czym szeroko w mediach.
A kaczki za poprzedniego burmistrza działały - zepsuły się później.
Boisko Sparty to kwestia subiektywna. Moim zdaniem jest OK.
Antybajarz
Antybajarz 12.05.2018, 11:37
Hehe, chyba raczej - kiedy wezmie sie pan za jakiekolwiek własne inwestycje.
Pp
Pp 12.05.2018, 11:05
A do tego dlaczego nie działają światła na Mickiewicza
Janek
Janek 15.05.2018, 06:22
Te światła nie są w zarządzie miasta i nie miasto je stawiało. Ale z tego co wiem, to miasto interweniowało w ich sprawie do WZDW. I tylko tyle może.
Też wyborca
Też wyborca 21.05.2018, 21:12
Janek to nasz prawicowy burmistrz Pulit szumnie ogłosił; Światła już działają. Fakt działały 15 minut.
do Pp
do Pp 12.05.2018, 23:44
no to zgłoś to urzędzie lub w systemie zgłaszania usterek i awarii oświetlenia: http://zlotow.fr.pl/lampy/
Pp
Pp 13.05.2018, 12:16
No nie główna ulica miasta i o tym że największa inwestycja tego burmistrza w mieście nie działa . Głównemu inwestorowi trzeba zgłaszać że nie skończył swojej inwestycji. Nie nie bądź śmieszny, pytam czy zawsze musi być tak aby w czambu usprawiedliwiać buble inwestycyjne tego pana. Popatrz w pobliżu urzędu zjazd z ronda, nic bardziej koślawego nie można było zrobić. Dlaczego nie robiąc nic na promenadzie rzecznej usprawiedliwia się topienie pieniędzy chociażby tych za oświetlenie. Następny to wspomniane zepsute kaczki na dołku. Tych niedoróbek w mieście jest masa i to w najważniejszych punktach miasts. Ciągłym usprawiedliwieniem nie może być trwanie przy sloganie ,,to nie moja inwestycja,, więc zwalam winę na poprzednika.
Malwina
Malwina 12.05.2018, 08:48
Dziesięć gorzkich pytań a w odpowiedzi tyle chamstwa. Jeżeli tacy są ludzie popierający burmistrza to nie ma co gratulować i wszystko wskazuje że drugiej kadencji nie będzie. Każdy wie że kamienie sprawiedliwości mielą powoli jednak skutecznie.
Mara Fifielska
Mara Fifielska 12.05.2018, 09:49
Ja też to zauważyłam. Ciągle jedna i ta sama osoba pod różnymi komentarzami opluwa i obraża autora, autorkę pytań sugerując że to jakiś pan. Co to ma wspólnego z zadanymi pytaniami na których odpowiedź jak widać czeka wielu. Panie Ok kompleksy leczy się nie w ten sposób.
artur
artur 10.05.2018, 14:51
i ja również!!!
Mieszkaniec wyborca
Mieszkaniec wyborca 10.05.2018, 14:11
Pytania;
1- skąd się u pana jako kandydata na burmistrza odwołującego się do ludzi mającego dość Wełniaka, wzięło się kolesiostwo pozostawione przez poprzednika dla którego sowicie pan pracuje.
2- dlaczego zadowala pan tych kolesi jadąc na krzywdzie zwykłych mieszkańców jak po bandzie.
3- dlaczego przejmując urząd burmistrza pozostawił pan przy sobie najwredniejszych urzędników Wełniaka, których ci co pana wybrali mieli dość.
4- dlaczego na z-cę powołał pan wulgarną i bez serca emanującą wielką znieczulicą do zwykłych ludzi kobietę.
5- dlaczego w dzień który wyznaczył pan dla interesantów ciągle nie ma pan dla nich czasu i bardzo często pana nie ma w urzędzie. Dlaczego pan ich świadomie ignoruje.
6- dlaczego na ludzi których pan obraża w swoim gabinecie donosi pan na policję.
7- czy pan już skończył szkołę burmistrzowską.
8- gdzie pan się nauczył krętactwa, obłudy i chamstwa czyżby o tych co służyli Moskwie.
9- czy sumienie pana nie gryzie czy pan je ma, jak pan spojrzy skrzywdzonym w oczy a takich jest coraz więcej.
10- czy zrezygnuje pan z kandydowania na następną kadencję czu też poczeka pan na wyniki wyborów aby zobaczyć skąd te pytania.
O tym wszystkim a i więcej ludzie dyskutują w innych urzędach na mieście w przychodniach a i najwięcej w domach.
Dziwne że pan tego nie zauważa.
odp
odp 12.05.2018, 00:37
Jak burmistrz ma ci wytłumaczyć że nie jest wielbłądem?
do odp.
do odp. 12.05.2018, 12:35
Nie on nie jest wielbłądem i nie porównuj go do nich bo im ubliżysz.
Ok
Ok 11.05.2018, 15:23
Pan Andrzej tym razem jako wyborca. Ale styl ten sam jak w tych awanturach które wywołuje.
san
san 12.05.2018, 05:01
nie dziwię się, że agresora musiała wyprowadzić policja, styl jego wypowiedzi świadczy o chorobie psychicznej
Malwina
Malwina 12.05.2018, 16:14
Kimkolwiek by pan Andrzej nie był to widać że ma swój honor i godność. A co do wyprowadzania kogoś przez policję z biura burmistrza to pierwsze słyszę i nie chce mi się w to wierzyć. Gdyby tak było to oznaczało by że burmistrz sięgnął dna.
Złotowianka do Ok.
Złotowianka do Ok. 11.05.2018, 16:38
Coś cię koleś podjęło ty chyba kochasz tego Pana Andrzeja albo na niego chorujesz. Miały być pytania więc są a odpowiedzi brak. Czyżby uderzono w czułe miejsca. Przecież jaki burmistrz takie pytania. A tak po prawdzie to proszę podać jakie awantury ten pan wywołuje bo ciągle o czymś piszesz tylko nie wiadomo do czego to przykleić.
Józef
Józef 10.05.2018, 19:00
Podpisuję się pod pytaniami, a ponadto zapytam, kto jest opiekunem parku miejskiego przy al. Piasta? Wstyd panie Burmistrzu, po stokroć wstyd za to zielsko, nieskoszoną trawę, mlecze rosnące na tzw. fontannie. Wstyd!
Złotowianka
Złotowianka 10.05.2018, 14:37
Też bym chciała usłyszeć odpowiedź na powyższe pytania. Moja mama też by była zainteresowana odpowiedzią.
WPIS
WPIS 10.05.2018, 18:24
Trafne pytania. Ciekawe jaka będzie odpowiedź na było nie było trudne pytania.
Antoni Kostecki
Antoni Kostecki 10.05.2018, 15:26
Mam wrażenie, że piszesz sama ze sobą. To oznaka chioroby

Pozostałe