Czwartek, 21.03.2019

Przygoda z bieganiem

  • 9.05.2018, 12:38 (aktualizacja 09.05.2018 12:47)
  • Janusz Justyna
Przygoda z bieganiem
Zaproszenie na Biegową przygodę - już trzeci rok z rzędu - na treningi dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem w większym gronie. Inauguracja była w poniedziałek, kolejny trening w czwartek!

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19.00 na stadionie przy ul. Wioślarskiej w Złotowie. Trening biegowy trwa godzinę i zawiera wszystkie elementy przygotowujące ciało do tej aktywności. Udział w treningu jest darmowy dzięki wsparciu burmistrza Miasta Złotów Adam Pulita oraz stworzeniu możliwości do jego organizacji przez Pseudobiegaczki i Stowarzyszenie Ludzi w  Biegu.
Na terenie stadionu dostępne są szatnie oraz prysznice. Zaczynamy od podstaw, marszobiegów, z uśmiechem, w większym gronie i szerszej motywacji.

Treningi będą prowadzone przez znanych złotowskich biegaczy. Mamy dwa miesiące maj 2018 i czerwiec 2018 , a w nich - 16 spotkań na stadionie.
Damy radę!
Serdecznie zapraszamy

Foto: Dominika Wrona

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Basia
Basia 9.05.2018, 13:07
Brawo Dziweczyny Robicie dobrą robotę

Pozostałe