Prawybory Burmistrza Złotowa

  • 22.04.2018, 20:14 (aktualizacja 29.08.2018, 19:49)
  • Janusz Justyna
Prawybory Burmistrza Złotowa

Do wyborów samorządowych jeszcze pół roku, ale już teraz komitety wyborcze układają swoje listy kandydatów. Proponujemy udział w plebiscycie-sondzie dotyczącej wyborów na Burmistrza Złotowa. Na początek 10 nazwisk, które od jakiegoś czasu funkcjonują w Złotowie jako potencjalni kandydaci na stanowisko burmistrza miasta (w kolejności alfabetycznej). W kolejnych sondach lista będzie coraz mniejsza, do momentu, gdy upłynie termin zgłoszeń kandydatów. Wówczas będzie można głosować już tylko na kandydatury oficjalnie zarejestrowane w Państwowej Komisji Wyborczej.

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
max
max 02.05.2018, 07:59
Polityka ma to do siebie , że nie zależnie kto będzie kandydatem budzi wielkie emocje i kłótnie wśród Polaków. Na taki stan rzeczy zapracowali sami politycy i ludzie uzależnieni od finansów publicznych. To nie kto inny jak oni obrzucali się nagminnie epitetami we wszystkich mediach tylko po to by udowodnić że jest się lepszym i bardziej chamskim. Najgorsze jest to, że ludziom - wyborcom po części się to podoba. Samym kandydatom życzę więcej pokory. Zwłaszcza po wygranych wyborach. Nie noście głów w chmurach, nie trwońcie naszych pieniędzy, nie uważajcie że wiecie wszystko najlepiej i co najważniejsze budujcie nie rujnujcie.
Koszmarna kadencja
Koszmarna kadencja 30.04.2018, 19:42
Czy burmistrz Pulit po oszustwie wyborczym ma moralne prawo być kandydatem. Napewno nie!
No ale tacy ludzie choćby po trupach prą do celu, dlatego też wątpię że zrezygnuje z kandydowania.
To typ, który po wykorzystaniu wyborców widzi tylko swój interes.
Kiedyś ktoś napisał; Ludzie jego pokroju po swoich parszywych dokonaniach nie mogą spojrzeć skrzywdzonym w oczy, dlatego mijając ich patrzą w ziemię bo ziemia nie odda spojrzenia.
To człowieczek bez sumienia nic nie warty który myśli że krzywdzenie ludzi to żarty.
Pisz, pisz
Pisz, pisz 30.04.2018, 21:22

Pisz, twoje posty nie odbierają mu wyborców, odwrotnie
Piszą i będą pisali
Piszą i będą pisali 30.04.2018, 23:27
Zobaczymy. Nas jest wielu on będzie sam.
Pisz
Pisz 30.04.2018, 23:58
Najważniejsze to rozkurzyć w wyborach to całe G8. Pomożesz?
WPIS do Pisz
WPIS do Pisz 01.05.2018, 11:18
Nie ja ani nie nasza silna grupa wybraliśmy G8 do samorządu. Nigdy nie głosowaliśmy na komunistów ale i w najbliższych wyborach nie będziemy głosowali na bezpartyjnych fałszywców ani na pseudoprawicowców, którzy do oferowanego im komunistycznego koryta lgną jak do ula. Ci pseudo prawicowcy i obojniaki jak obecny burmistrz to ludzie bez honoru i żadnych skrupułów, uważający że większa wartość dla Polski pochodzi z działalności TW, SB, UB niż z zwykłych ludzi którzy swoim wysiłkiem wprowadzili ich do samorządu. Jeżeli kiedykolwiek zrobisz tyle co my aby oczyścić samorząd z komunistycznego warcholstwa to będziesz mógł prosić o pomoc. My ludzie honoru robimy swoje zgodnie z duchem walki o pełną wolność i godność każdego człowieka wiedząc że każdy z swojego sumienia będzie rozliczony.
Tand eck
Tand eck 02.05.2018, 10:39
Silna grupa w żółtym domku?
Gzylu
Gzylu 27.04.2018, 23:32
To Miro od kogo stratuje?
Rozeta czyli syryjski łącznik
Rozeta czyli syryjski łącznik 24.04.2018, 19:06
Niebawem przekonacie się jak przed konferencją w Krajnie układ, czyli cała grupa lewaków z G8 zostali zapewnieni, że u Mariusza będzie ładny artykuł, sylwetki, specjalna sonda oraz zablokowane komentarze. Buczek zapewnia o godzinie 18 50, że obecnie jest to z poziomu administratora ale więcej już niebawem. Materiał pozbawi już definitywnie złudzeń i obnaży fakt, że Aktualności Lokane i Złotowskie.pl jest częścią zintegrowaną komitetu Stanisława Wełniaka. MAMY TO!
memory
memory 24.04.2018, 19:16
Ale to widać i czuć bez tego, od początku były szmatławiec zaangażowany w Wełniaka. Inaczej nie mogło być, gdyż Wełniak i Szczerbiak zakładał to pismo.
De sade
De sade 24.04.2018, 01:24
Mariola milf utrzymana zdrowa kobieta jak wolna to biorę na swing
Pięknie
Pięknie 24.04.2018, 01:15
Możemy mieć dwie kobiety w drugiej turze ????
Markiz
Markiz 24.04.2018, 00:44
Mariola hmm zadbana 18 nastki mogą pozazdrościć klasy ciekawe czy wolna?
H2O
H2O 24.04.2018, 01:13
Fakt że Mariola dobrze się trzyma, uprawianie sportu na pewno służy. Jeżeli chodzi o lewicę to jedyna rozsądna kandydatura bo np Jaskólski kojarzy się tylko z porażką i z Goławskim
Do włazod...a
Do włazod...a 30.04.2018, 22:02
Kami Ceranowski powinien być usuniety siłą z miasta i porządnie zagazaowany w komorze. zal patrzeć na jego pomysły z dupy. ukamieniować kamila prawicowca
bez odbioru
bez odbioru 22.07.2018, 13:39
Moje przypuszczenia potwierdzone. CeranowskiKM będzie kandydował. Obecnie układa listy w domu i zleca nagrywanie złotowskich grubasów. Kwity pozbierane. To się nie uda. Tyle w temacie.
Nangar
Nangar 21.07.2018, 20:35
Masz rację, Cyran to zwykły chójek. Ktos mi opowiadał ,że jego matkę którą uważał zawsze za ***, jak jego ojciec stay komuch. Twykły zjeb.
Jesteś bardzo żałosny
Jesteś bardzo żałosny 01.05.2018, 13:32
WPK Lepiej być wyłazod...A niż gównojadem.
PiS-Fan
PiS-Fan 24.04.2018, 10:30
Jaskólski jest szefem powiatowym SLD i to jest okoliczność która go pozbawia jakichkolwiek szans a do tego znany jest z rozgrywania na kilka frontów
Etyka
Etyka 23.04.2018, 21:54
To mozna sobie tak podawać dowolne nazwisko pod głosowanie, bo gdzieś "krąży"??
Jakie "prawybory"???
Jakie "prawybory"??? 23.04.2018, 21:45
Skad autor wziął taką listę kandydatow???
Kąt prosty
Kąt prosty 24.04.2018, 00:06
może z kątowni
Basia
Basia 23.04.2018, 21:39
gdybym miała dziś zagłosować to raczej na Panią Mariolę Wegner
Wielu słyszało.
Wielu słyszało. 23.04.2018, 21:09
Jak kampania to kampania.
Panie Muzioł jak tam współpraca z komunistycznym lewakiem Kołodziejczykiem. W piątek 20.04.2018r w okolicy ul. Mickiewicza pozdrowił go pan głośnym cześć!
Potem krzyczał pan, będę kandydował!!!
Odpowiedź Kołodziejczyka; Tak.
Następnie donośnie pytał pan panie Muzioł,
!!! A będziesz na mnie głosował!!!!
Odp. Kołodziejczyka: Jeszcze nie wiem, zobaczę później.
Panie Muzioł ilu porządnych ludzi poświęciłeś dla swojego interesownego blamażu z lewakami.
A z czyjego komitetu będzie pan startował, znowu z PiS.
Klawisz
Klawisz 23.04.2018, 20:14
Coś nie tak fidur już ostatni. No tak pycha kroczy przed upadkiem.
Czuwaj
Czuwaj 23.04.2018, 19:18
Adam Pulit wygrywa w pierwszej turze bo jest niepijący i ma parę innych dokonań na koncie na rzecz miasta
Czuwaj czuwaj
Czuwaj czuwaj 23.04.2018, 19:32
No jak Pulit wygrywa skoro lewica ma 100% przewagi. Przecież oni wystawią jednego kandydata a nie pięciu. Słyszałam że Chołodowska już go pakuje.
Sromotna porażka Pulita.
Sromotna porażka Pulita. 23.04.2018, 17:05
Pulitowcy weźcie się do roboty i głosujcie na cztery łapy. Liczyć nie umiecie, Chmielewski12, Jaskólski53, Wełniak65, Wegner74, Jęsiek95 razem lewica 299 głosów. Pulit z czym do ula ludzie ci odpłacą.
Dipol Herza
Dipol Herza 23.04.2018, 18:15
Żyj w takim przekonaniu.
Złotowianie nie ptactwo, swój rozum mają.
Złotowianie nie ptactwo, swój rozum mają. 23.04.2018, 17:57
Ja pierdut 299 do137.
Mieszkanka Złotowa
Mieszkanka Złotowa 23.04.2018, 15:58
Fidurski 3% co za poparcie społeczne.
puk puk do Kamisia
puk puk do Kamisia 23.04.2018, 15:04
Cyranowski przestań miksować, bo to twoja sprawka ten cały plebiscyt i ta gierka polityczna. Wiemy co w Pile odwalasz, w Złotowie ludzie się na to nie nabiorą.
Mieszkanka Złotowa
Mieszkanka Złotowa 23.04.2018, 16:01
Jawny alkocholik Muzioł daleko przed PISem. To jak wyścig po alkohol tylko czasy nie te. Dzieci się śmieją.
komuno nie wracaj
komuno nie wracaj 23.04.2018, 13:50
Mariolka ma aż takie poparcie? Kurcze, lepiej od naczelnika :) Jednak ludzie wolą młodych kandydatów
Mariusz
Mariusz 23.04.2018, 14:15
Uważam że Mariola Wegner jest na prawdę dobrym kandydatem i jako jedyna może powalczyć z Pulitem w II turze . Jest energiczna, zdecydowana , działa w Amazonkach nie boi się ostro odpowiedzieć przeciwnikom . działa w służbie zdrowia, Przez wiele lat była związana ze sportem
Wg mnie bardzo dobra kandydatura na burmistrza ale z tego co mi wiadomo to nie do końca jej styl spotyka się z akceptacją wierchuszki Lewicy razem bo wiadomo że tam rządzi niepodzielnie z tylnego fotela szesnasty radny z kolegą z prasy
Bartek
Bartek 23.04.2018, 14:26
Całą komuną zarządzą 16 radnuy Stanisław Wełniak, Jerzy Kołodziejczyk i Mariusz Leszczński
wiemy
wiemy 23.04.2018, 14:01
Cały oddział zagłosował za Mariolą. Jak wygra będzie 4 lata spokoju na oddziale!
l
l 24.04.2018, 07:35
Co znaczy spokoju? Beda mogli sie opieprzac? To chyba zle dla chorych.
kropka nad I
kropka nad I 24.04.2018, 19:43
To nie ma nic wspólnego z pracą. Ona jest po prostu antypatyczna i naszpikowana negatywnymi emocjami, raczej odstrasza niż przyciąga pacjentów
Hi hi
Hi hi 23.04.2018, 15:50
Nie znasz nowej ordynacji? 5 lat będziecie mieli spokoju jak oddelegujecie Mariolkę.
grom
grom 23.04.2018, 11:55
Nikt nie wygra z Pulitem, za dużo zrobił dla Złotowa i przerwał te wszystkie patologie władzy jak np. alkohol na rautach w urzędzie miasta. Pulit wygra już w pierwszej turze z wynikiem ok. 70% głosów
Tornado
Tornado 23.04.2018, 13:52
Co pn zrpbił dla Złotowa. Toć to miejscowy Schetyna. Masz odwagę mały grom to wymień trzy osiągnięcia Pulita dla miasta. Proszę nie mylić ze stratami.
Login
Login 23.04.2018, 12:39
Dwór Złotowski nadal bez jednej warstwy. Pamiętacie te przewał jak szły na rauty.
Fakty mówią same za siebie.
Fakty mówią same za siebie. 23.04.2018, 11:05
Jestem w stu proc. przekonana że Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie poprze Pulita kumpla wybranych komunistów i serdecznego przyjaciela lokalnych TW. Jeżeli by do tego oficjalnie doszło to było by to okazanie słabości PiSu w Złotowie.
Ciekawe
Ciekawe 23.04.2018, 13:54
A to znaczy że PiS poprze Pulita to po co kandydatura Fidurskiego. Dla śmichu.

Oficer dyploowany
Oficer dyploowany 23.04.2018, 14:03
Fiduskiemu przy emeryturze 9 tys wystarczy funkcja oficera-sygnalisty, jako burmistrz miałby 30% mniej.
Też go wybrałam. Nie wiem po co.
Też go wybrałam. Nie wiem po co. 23.04.2018, 09:47
Pulit prowadzi. Koń by się uśmiał. A jakie są jego osiągnięcia dla miasta Złotowa. Co on zrobił dla mieszkańców.
Złotowianka
Złotowianka 23.04.2018, 14:21
Ogromne, Wełniak nie zrobił tyle przez 4 kadencje co Pulit przez 4 lata. Przede wszystkim otwarcie miasta na inicjatywy mieszkańców (budżet obywatelski), koniec z kumoterstwem i przywilejami dla wybranych. Wizerunek miasta bardzo się poprawił o czasu gdy władzę ma Pulit.
I co najważniejsze - mamy burmistrza, który po prostu codziennie przychodzi do urzędu
Oj Złotowianka
Oj Złotowianka 23.04.2018, 15:23
Złotowiaków, sama napisałaś że nic nie zrobił. Budżet obywatelski, ile z tego mają mieszkańcy i gdzie. To konfliktowy " człowiek" Zapomniałaś że dwa razy był w Teleekspresie i z tego też mieszkańcy nic nie mieli.
Kasandra
Kasandra 23.04.2018, 09:56
Takie ,,sondy,, to można o kant d....y rozbić. To po pierwsze. Gdybym miał stawiać na wygraną spośród osób wymienionych to zdecydowanym zwycięzcą byłby Wełniak. A jeżeli nie wystartuje to Jaskólski. Obecny nie ma szans. Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie.

Pozostałe