Przekazanie władzy w Ogólniaku

  • 12.04.2018, 20:00
  • Janusz Justyna
Przekazanie władzy w Ogólniaku
10 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie miało miejsce uroczyste przekazanie władzy z rąk ustępującego Samorządu Uczniowskiego (SU), w ręce nowego. Podczas tego wydarzenia padło wiele ciepłych słów zarówno ze strony pani dyrektor Katarzyny Cielas, jak i wieloletniego opiekuna grupy, profesora Ireneusza Brewki.

Odchodzącemu SU wręczono pamiątkowe zdjęcia wraz z krótkim podziękowaniem. Uroczyste przekazanie władzy rozpoczęła przemowa byłego przewodniczącego SU Eryka Kulengowskiego. Następnie odbyło się symboliczne przekazanie koron. Całość dopełniła przemowa nowego przewodniczącego Piotra Oldenburga.

W skład nowego Samorządu Uczniowskiego 2018/2019 wchodzą:

Piotr Oldenburg – Przewodniczący SU

Zofia Jarosz – Vice Przewodnicząca SU

Jakub Kufel – Rzecznik Praw Ucznia

Zuzanna Głyżewska – Protokolant

Adrianna Wasińska – Skarbnik

Szymon Skonieczny – Fotograf

Sławoj Kania

Filip Sadowski

Zuzanna Gruba

Zuzanna Gronowska

W I LO w Złotowie odbyły się także zawody taneczne. Fundatorem nagród była pani Barbara Zawadzka właścicielka studio fitness ,,ZaGray’’ oraz uczniowski klub sportowy ,,Everest’’ przy  ILO.  Poziom był tak wysoki, że jury nie mogło zdecydować się, która klasa powinna zająć pierwsze miejsce. Wygrali wszyscy!

 tekst:Zuzanna Głyżewska kl. II B; fot. Aleksandra Sobczak kl. II B

Janusz Justyna

Zdjęcia (42)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe