Wybrano propozycje nazwy dla ronda

  • 10.04.2018, 13:01
  • Janusz Justyna
 Wybrano propozycje nazwy dla ronda
Rondo Blues Expressu, Rondo Ks. Bolesława Domańskiego i Rondo Znaku Rodła to propozycje nazwy ronda, które będą poddane dalszemu głosowaniu

Serdecznie dziękujemy za nadesłane propozycje nazwy dla naszego ronda! Do dalszego etapu, czyli głosowania, ostatecznie zakwalifikowano trzy propozycje: Rondo Blues Expressu, Rondo Ks. Bolesława Domańskiego oraz Rondo Znaku Rodła. Niestety, nie możemy nagrodzić każdego spośród przedstawiających swoje pomysły, dlatego zestawy gminnych upominków trafią do osób, które wytypowały wymienione propozycje jako pierwsze: Mateusz Wiebskowski, Marzena Gąsiewicz-Turaj oraz Małgorzata Doligała. Po odbiór gadżetów zapraszamy począwszy od jutra w godzinach pracy Urzędu Gminy Zakrzewo do biura nr 10 (I piętro)  Informacje na temat formy głosowania nad nazwą podamy niebawem.

UG Zakrzewo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Halyna
Halyna 16.04.2018, 11:31
Powinno być rondo imienia Henia Szopińskiego
Heniek
Heniek 10.04.2018, 13:21
A moze Rondo Bolutka ;-)

Pozostałe