Poniedziałek, 21.01.2019

Światowy Dzień Zdrowia

  • 7.04.2018, 15:21
  • Janusz Justyna
Światowy Dzień Zdrowia
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Złotowie zaprosiła dzisaj do odwiedzenia punktu informacyjno-edukacyjnego, organizowanego w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia.

Punkt działał w godzinach 10-13.30 na terenie obiektu handlowego „Media-expert” przy Al. Piasta 6 w Złotowie. W czasie akcji odbyły się pokazy resuscytacji krążeniowo-oddechowej, można było wykonywać bezpłatnie pomiar ciśnienia, pomiary tkanki tłuszczowej, a także poznać wskaźnik stosunku wagi ciała do wzrostu - BMI - każdy będzie mógł dowiedzieć się, czy posiada prawidłową normę wagową. Ponadto można było skorzystać z instruktażu udzielania pierwszej pomocy czy pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Przeprowadzono quiz wiedzy o zdrowiu – wśród osób odpowiadających bezbłędnie na pytania rozlosowane będą nagrody.

Z usług punku korzystali i starsi, i młodsi! To bardzo dobrze, bo takiej wiedzy nigdy nie za wiele, niezależnie od wieku!

Partnerzy akcji: Starostwo Powiatowe w Złotowie, Malta Służba Medyczna-Oddział w Tarnówce, Terg SA, Fit Club 24, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 17.04.2018, 22:12
Ale skrót tej Inspekcji.....suuuper !!!
jak na wsi
jak na wsi 8.04.2018, 10:27
Wszedzie z dziecmi łażą a piskownice za 200tys.zł puste.

Pozostałe