Biuro poselskie otwarte!

  • 19.02.2018, 19:58 (aktualizacja 20.02.2018, 18:54)
  • Janusz Justyna
Biuro poselskie otwarte!
Dzisiaj w Złotowie w budynku przy al. Mickiewicza 7 otwarto filię Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Marcina Porzucka

Na otwarciu zjawiło się blisko 50 osób, sympatyków Prawo i Sprawiedliwości w powiecie złotowskim. Przybyłych gości przywitał poseł Marcin Porzucek, w asyście szefa nowo otwartego biura - Wiesław Fidurskiego. Dokonano uroczystego przecięcia wstęgi z udziałem obu panów oraz pań: Krystyny van Dessel i Alicji Grzebińskiej. W. Fidurski podkreślił rolę p. Tadeusza Bławata w pozyskaniu lokalu na biuro przy al. Mickiewicza 7, które będzie czynne w poniedziałki w godz. 15-17.

Po otwarciu biura poseł M. Porzucek zaprosił zebranych do Domu Polskiego, gdzie lampką szampana wzniesiono toast za pomyślność. Poseł mówił, że stara się być aktywnym na rzecz powiatu złotowskiego, czego dowodem są choćby postępy w zakresie modernizowania DK nr 11 w okolicach Jastrowia. Prezes zarządu okręgu pilskiego PiS Krzysztof Czarnecki mówił, że jego osoba jest dowodem na to, że kandydaci z PiSu mają szansę na wybór w nadchodzących wyborach samorządowych. Trzeba tylko dać sobie szansę i stanąć w wyborcze szranki.

To już drugie biuro poselskie z ramienia PiS w Złotowie, albowiem niedawno swoje biuro otworzyła poseł  na Sejm RP Marta Kubiak. Przedstawiciele pani poseł Kubiak byli obecni na otwarciu biura posła Porzucka.

(jj)

 

Janusz Justyna

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ZŁODZIEJ
ZŁODZIEJ 27.01.2021, 14:25
Sami się pchacie na szczyty władzy, by odnosić sukces za każdą cenę. Bez żadnych przeszkód - byle do przodu, tłumiąc swoje przeznaczenie. Hardcore - przeciwko politykom, Hardcore - przeciwko tym s******, Hardcore - przeciwko politykom. Kiedy widzę te uśmiechnięte mordy, wijące się fałszywe żmije, wasz jad zabija w ludziach nadzieję. Nadzieję, którą dajecie naiwnym biedakom, napychacie się codziennym trudem. Legalna mafia opłacana przez państwo, legalna mafia opłacana przez kościół. Klika lat już jesteś bogaty. Dostałeś wszystko, a raczej ukradłeś. Twój czas dobiega końca, miejsce dla innych - tobie wystarczy. Hardcore - przeciwko politykom, Hardcore - przeciwko tym s******, Hardcore - przeciwko politykom!

kończy sie już pis
kończy sie już pis 26.01.2021, 17:02
Za PiS ceny w Polsce są wyższe niż Góry Rysy.Wszystko pozamykali tylko kościoły otwarte,dla kogo dla tych starych niewykształconych babć?Fidurski wyzywał Złotowian"czerwona zaraza" bo on uważa ,że muszą wszyscy do PiS nalezec.Kto ten rachunek w Domu Polskim zapłaci,pewnie z naszych podatków.Porzucek byle co gada,w TV a jeszcze dla Złotowa nic nie zrobił ! ! ! a kupiliście to biuro czy to przywłaszczyliście sobie za darmo? Niedługo was rozliczymy.
Boruch
Boruch 26.01.2021, 13:42
Szef nowo otwartego biura PIS mógł zaprosić Rydzyka i mamusię są siebie warci.Nawet nie wiecie co wyprawia jego matka.
Wyklęty spod strzechy
Wyklęty spod strzechy 21.02.2018, 22:58
Czy był na otwarciu biura naczelny wykłęty z Krajenki (biedota z Norwegii)?
Chapo
Chapo 20.02.2018, 19:01
Trzeba to przetrwać. Jeszcze rok i fora ze dwora pisiory. A właściwie pod Trybunał co ważniejsi funkcyjni
My Naród
My Naród 21.02.2018, 15:08
Chapo ty libertyński neo liberalny POstkomunisto won !!!! Osiem lat kłamstw , kłamaliście rano kłamaliście w południe kłamaliście w nocy My Naród mówimy dość POdłej złodziejskiej kaście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chipo
Chipo 21.02.2018, 11:24
Najpierw trzeba pod Trybunał bufetową, rudego, gajowego i sikorkę.
Kanar
Kanar 21.02.2018, 13:40
Oho, z tamtej strony to trzeba będzie wozić autobusami. H he
dosc kłamstw
dosc kłamstw 20.02.2018, 17:54
Napisz swój życiorys jak chcesz kandydować na posła do Sejmu z naszego terenu.Zdjęcie i Biuro to za mało.Teraz już na ślepo nikt nie zagłosuje.
Polaku otwórz oczy
Polaku otwórz oczy 20.02.2018, 10:01
w partii PiS najwiecej jest żydów i Polaków pochodzenia żydowskiego oraz troszkę starych babc-kościelnych,którym wszystko przeszkadza co Polskie.Zydów jest ich 300000 zameldowanych w Polsce i z Izraela nadciagaja tu dlatego wrzask o smog aby zamknąć kopalnie,dlatego pokazują śniete ryby nad Bałtykiem aby Polakom obrzydzic Bałtyk.W Złotowie pobudują Banki a Nie-żydów(gojów) zatrudnią do mycia sedesów,wywożenia ścieków,zamiatania ulic bo tak pisze w ich księdze TALMUD-zobacz w google. Żyd może obrażać a Polak nie może bo zaraz go zrobią Antysemita,Ksenofobem,Rasista albo Faszystą.
Polacy ocknijcie się
Polacy ocknijcie się 27.01.2021, 13:09
Tez czytaliśmy w rodzinie ten TALMUD-żydowska książkę nienawiści do innych nacji a głównie do Polaków bo żydom bardzo podoba sie w Polsce,tu klimat umiarkowany bo tam za gorąco i boją się Iranu.
W Polsce a także w Złotowie jest tyle profesorów,którzy bajki piszą i informacje stare a żaden nie napisze "POLSKIE VETO DO TALMUDU Żydowskiego"
Ja Żydzi tak publicznie oczerniają Polaków w tej książce a Polski Rząd MILCZY> to kogo mamy w rządzie.Zrujnują nasza gospodarkę aby za grosze POLSKA ZIEMIĘ WYKUPIĆ
i wyprowadzic POLSKĄ FLAGĘ a wbic żydowska,z gwiazdą dawida.
Roki
Roki 20.02.2018, 11:00
Jak można idiotę obrazić?
realista
realista 20.02.2018, 09:33
Pis tak zmienił ordynację wynorczą, że każdy oddany glos może być ich. Po co się tu reklamujecie, skoro wynik wyborów znacie już dzisiaj.
Pamięć
Pamięć 20.02.2018, 17:52
Jak POstkomuna wybory fałszowała ! Zapomniałeś "realista".Serwery liczące głosy wyborców znajdowały się na terenie rosyjskim i obsługiwane przez rosjan !!!!!!!!!!!! Leśne dziatki z PKW pamiętasz !? 20 procent głosów była nieważna co w normalnym kraju 3 procent to już jest o cho cho !!!Tak mataczyli w trzeciej RP POstkomuna z PZLelem
Antydyktator
Antydyktator 20.02.2018, 09:19
Kolejny komitet naszej obecnie obowiazujacej pzpr.
sympatyk PiS (jeszcze sympatyk)
sympatyk PiS (jeszcze sympatyk) 20.02.2018, 00:51
w Złotowie wciąż jeszcze rządzi postkomuna polityczno-medialno-dobroczynna , niestety burmistrz który podjął z nimi walkę próbując odsunąć od koryta nie ma większości w radzie miejskiej i jest atakowany medialnie praktycznie tydzień w tydzień
może nowe biuro posła Porzucka zajmie się sprawą jak to były postkomunistyczny burmistrz (wcześniej naczelnik miasta) przekazał firmie siostry osoby szefującej organizacji medialno-dobroczynnej za symboliczną złotówkę ogromny teren na półwyspie na jeziorze Zaleskim na którym to terenie powstaje Aktualnie wielki obiekt budowlany
Nie sympatyczka pisu ani żadnej partii
Nie sympatyczka pisu ani żadnej partii 20.02.2018, 01:23
Ty pseudo sympatyku PiS. Co ty bredzisz obecny burmistrz podjął walkę z postkomuną. Przecież to on w tym rozdaniu jest największym postkomunistą doskonale współpracującym z byłymi Komunistami Tajnymi Współpracownikami i broni ich wpływów zażarcie nienawidząc sympatyków PiS i nie tylko. Porozmawiaj z nim a dowiesz się czyim on jest burmistrzem. To co jego poprzednik uczynił ludziom przez trzydzieści lat to on z nawiązką uczynił przez trzy i pół roku nie bacząc na to że krzywdzi wielu ludzi którzy mieli dosyć właśnie jego poprzednika.
HubaBuba
HubaBuba 20.02.2018, 11:13
Czuję że ten wpis wyląduje na biurku prokuratora :) i słusznie
atypis
atypis 20.02.2018, 11:34
HubaBuba-jest Demokracja jeszcze w Polsce i każdemu wolno sie wypowiadac co myśli.
Gzyl
Gzyl 20.02.2018, 19:07
To jak ja sobie będę myśleć nieprawdziwe rzeczy na twój temat to mogę to pisać publicznie? Podaj swoje dane to spróbujesz jak to smakuje
Zgodnie z prawdą nigdy więcej na program bez programu.
Zgodnie z prawdą nigdy więcej na program bez programu. 20.02.2018, 21:07
Gzylu podaj swoje dane a nie wymądrzaj się. Prawda jest bardziej bolesna niż myślisz a co jest nią wie wielu spośród tych, którzy licznie zaufali obecnemu burmistrzowi i srogo się zawiedli nie kryjąc dzisiaj wstydu przed tym że przyczynili się do jego wygranej. My wiemy jak smakuje prawda a burmistrz wie jak smakuje nieprawda i oszczerstwa.
Precz z bolszewią
Precz z bolszewią 19.02.2018, 22:08
W Złotowie i tak PiS się nigdy nie przebije, nawet jeżeli otworzy jeszcze 5 biur. Żaden autochton nie zagłosuje na taką partię
WPIS
WPIS 21.02.2018, 15:43
Odawalcie się od autochtonów. Gdyby nie oni to wy słoiki nie mieli byście do czego przyjeżdżać. Tak że zacznijcie myśleć to nic nie kosztuje.
Złotowiak
Złotowiak 20.02.2018, 16:10
Precz z bolszewią.Masz rację, pełno tu autochtonów którzy plują po cichu i idą w układy z POstkomuną jasne !!Na razie burmistrz ma przesrane ,ale po wyborach to się zmieni .Dobra zmiana górą !!! PIS ani kroku w tył !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autochtonka
Autochtonka 20.02.2018, 17:49
Zlotowiak?skąd z kieleckiego
złotowiak
złotowiak 21.02.2018, 15:14
Autochtonka !? to ty jeszcze tutaj . Nie w RFN w swojej ojczyźnie !?Tam tyle młodych arabów - boisz się że cię zgwałcą ...
Porażka
Porażka 19.02.2018, 21:56
Czego pan Wiesław się przestraszył na wejściu, czyżby zobaczył swoją prawdziwą twarz. Czy nie mógł znaleźć złotowiaków.
Oni są w tym mistrzami.
Oni są w tym mistrzami. 19.02.2018, 21:45
No to się zacznie skierowanie i archiwizowanie pism tzw. ludzkich spraw nierozwiązywalnych. Biedni ludzie pleców ( znajomości ) teraz będziecie jeszcze biedniejsi.
Antek
Antek 19.02.2018, 21:32
Jak bym wiedział, że dadzą jeść i pić to też bym przyszedł. Szkoda
Panie szefie tyle funkcji, jak pan to ogarnia.
Panie szefie tyle funkcji, jak pan to ogarnia. 19.02.2018, 23:35
To to już trąci mafią, Szampan, Szef (BOS) tylko dla kogo. Pewnie nie dla biednych i umęczonych Złotowian lecz dla szreokiej elity w tym komunistycznych drani na urzędach, którzy przez lata podkładali im świnie.
Olgiert
Olgiert 19.02.2018, 21:26
Pytanie co zrobi dla Złotowa? Co daje DK 11 naszemu miastu? Co za ludzie.
Krystyna
Krystyna 19.02.2018, 21:56
To biuro dla calego powiatu. A poza tym 750 tysięcy PLN dla szpitala w Złotowie i 120 tysięcy PLN dla PSP w Złotowie z budżetu państwa na 2018r. Poprawki posłów PiS przeprowadzone przez Porzucka przez komisje finansów i przegłosowane już przez Sejm.
Alicja
Alicja 19.02.2018, 21:25
Alicja Grzebińska* nie Gajewska

Pozostałe