Czwartek, 21.02.2019

Sparta na podium! Miłosz Toczek - najlepszy bramkarz!

  • 12.02.2018, 23:49
  • Janusz Justyna
Sparta na podium! Miłosz Toczek - najlepszy bramkarz!
W miniony weekend w Wapnie rozegrano Finał Halowych Mistrzostw OZPN w Pile w kategorii Trampkarzy

Do rywalizacji przystąpiły Fair-Play Złotów, Nielba Wągrowiec, MOSiR Piła, Sokół Damasławek, Sparta Złotów i gospodarze, Unia Wapno. Sześć zespołów rywalizowało systemem każdy z każdym. Zaciętą rywalizację stoczyły między sobą pilski MOSiR i wągrowiecka Nielba. Obydwie drużyny zdobyły dwanaście punktów. Jednak w bezpośrednim starciu lepsi byli zawodnicy z Piły. Dzięki zwycięstwu 1:0 z nielbistami to pilanie mogli cieszyć się z tytułu mistrzowskiego. Na trzecim miejscu uplasowała się Sparta Złotów, która miała lepszy bilans bramkowy od gospodarza, miejscowej Unii.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Wyróżniono także najlepszych zawodników. Królem strzelców został Kasjan Lipkowski (Nielba Wągrowiec), który strzelił 8 bramek. Tytuł najlepszego zawodnika zgarnął Hubert Kobusiński z MOSiR Piła.

Najlepszym bramkarzem został Miłosz Toczek, reprezentujący barwy Sparty Złotów. Brawo!!!

Nie zabrakło delegacji pilskiego OZPN na czele z Prezesem Adamem Lubońskim. Towarzyszyli mu Jarosław Zając, Zygmunt Świtała oraz Ryszard Garski. Wśród zaproszonych gości pojawili się przedstawiciele lokalnych władz samorządowych: Wójt Gminy Wapno, Zbigniew Grabowski i Przewodniczący Rady Gminy, Radosław Kubisz. Nie zabrakło też prezesa miejscowej Unii, Henryka Rogalskiego. Zmagania zawodników sędziowali Ryszard Woźniak i Wojciech Bukowy. 

 

OZPN Piła, fot: ZM

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 13.02.2018, 12:31
Brawo!!!!

Pozostałe