Czwartek, 21.02.2019

Komu na kulturę?!

  • 12.02.2018, 10:04
  • Janusz Justyna
Komu na kulturę?!
Burmistrz Złotowa 9 lutego 2018 r. ogłosił zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu zadań własnych Gminy Miasto Złotów w zakresie podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej oraz w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego realizowanych w 2018 r.

Na dwanaście złożonych wniosków trzy zostały odrzucone ze względów formalnych, w tym wniosek LOKu - klub Strzelecki Supermen, Stowarzyszenie Złototwórczość (produkcja filmu dokumentalnego) oraz Stowarzyszenie "Pasja". Blisko 30 tys. zł otrzyma Orkiestra OSP w Złotowie. Pełna treść zarządzenia w załączniku (plik PDF).

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

(jj)

Janusz Justyna

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe