Poniedziałek, 18.02.2019

Prewencyjnie wśród piłkarskiej młodzieży

  • 9.02.2018, 14:36
  • Janusz Justyna
Prewencyjnie wśród piłkarskiej młodzieży
W pierwszych dniach lutego na zgrupowaniu kondycyjnym w jednym ze złotowskich ośrodków wypoczynkowych przebywała grupa młodych sportowców Stoczniowego Klubu Sportowego Polonia Gdańsk

8. lutego 2018 r. strażacy ze złotowskiej Komendy Powiatowej w ramach działań z zakresu prewencji społecznej, przeprowadzili w obecności piłkarzy z Pomorza pokazy i pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Przeprowadzono pokazy sprzętu ratowniczego oraz działań z zakresu rat. wodnego na akwenach zalodzonych, omówiono także szereg istotnych zagadnień w odniesieniu do eksploatacji urządzeń grzewczych. Przedstawiono i omówiono kilka sposobów podejmowania pierwszych działań gaśniczych oraz sprawnego alarmowania służb ratunkowych. Przeprowadzone działania spotkały się z żywym zainteresowaniem w szczególności, gdy prezentowano praktyczne działania ratownicze, które odznaczają się szczególną dynamiką a wykorzystywany sprzęt i wyposażenie w pełni prezentują swoje walory użytkowe.

KP PSP Złotów

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe