Czwartek, 21.02.2019

Zatrzymani z substancjami odurzającymi

  • 7.02.2018, 15:44
  • Janusz Justyna
Zatrzymani z substancjami odurzającymi
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podczas realizacji sprawy zabezpieczyli ponad 100 porcji środków odurzających i substancji psychotropowych i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali haszysz i amfetaminę. Mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.

18 stycznia br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie realizując działania wymierzone w przestępczość narkotykową zatrzymali na terenie Krajenki dwóch mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające i substancje psychotropowe wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Pierwszy z mężczyzn, 30-letni mieszkaniec Stawnicy, podczas legitymowania posiadał przy sobie środki odurzające w postaci haszyszu.

W miejscu zamieszkania drugiego mężczyzny, 35-letniego mieszkańca Krajenki, policjanci ujawnili haszysz i amfetaminę.

Łącznie policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 100 porcji środków odurzających i substancji psychotropowych.

Śledczy przedstawili mężczyznom zarzut posiadania narkotyków wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu za to do trzech lat pozbawienia wolności.

IW

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe