Poniedziałek, 21.01.2019

Wyjazd do Torunia z SM Piast Złotów

  • 10.12.2017, 23:53
  • Janusz Justyna
Wyjazd do Torunia z SM Piast Złotów
W niedzielę 10. grudnia, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast” w Złotowie zorganizowała Wyjazd do Torunia!

W programie prawie 60. mieszkańców zasobów SM "Piast" zwiedziło Żywe Muzeum Piernika, gdzie pod okiem Mistrza Piernikarskiego i uczonej Wiedźmy Korzennej - poznało wszelkie rytuały związane z wypiekiem piernika. Następnie w wolnym czasie odwiedzili Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie można było zakupić produkty niezbędne do organizacji świątecznej kolacji, znaleźć inspirację dla cudownych gwiazdkowych upominków, ale również degustować proponowane przez restauratorów przysmaki. Wystawcy oferowali rękodzieło, ozdoby świąteczne, pamiątki, regionalne produkty spożywcze oraz własnego wyrobu.

Janusz Justyna

Zdjęcia (28)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ręce umyli?
ręce umyli? 11.12.2017, 10:29
Zagniatac ciasto a łupież,włosy i lakier odpękł z paznokci i wszystko zagnieciono w ciasto.Współczuję takiej gospodyni w domu.
tat
tat 11.12.2017, 00:13
Fajna sprawa

Pozostałe