Miss Wielkopolski i Miss Nastolatek - wkrótce zapisy!

  • 24.11.2017, 14:26
  • Janusz Justyna
Miss Wielkopolski i Miss Nastolatek - wkrótce zapisy!
Rusza nowa edycja najbardziej prestiżowego konkursu piękności w województwie wielkopolskim - Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2018!

Wydarzenie to wpisało się na stałe w kalendarz najważniejszych imprez w województwie wielkopolskim. Konkurs Wielkopolska Miss cieszy się renomą w świecie mody i biznesu o czym mogą świadczyć wyjątkowe nagrody przyznawane laureatkom w każdej edycji konkursu.
 
W edycji 2018 czekać będą również jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody niż w latach ubiegłych, oprócz samochodu osobowego dla Wielkopolskiej Miss, organizatorzy przygotowali nagrodę pieniężną w postaci 10 tys złotych. Tradycyjnie również będą przygotowane inne nagrody rzeczowe, jak cenna biżuteria, zestawy kosmetyków, vouchery na zabiegi w gabinetach kosmetycznych oraz wycieczki w Polsce i zagraniczne, a to tylko część nagród.
 
Tradycyjnie również odbędzie się głosowanie SMS, gdzie wszyscy będą mogli wybrać Wielkopolską Miss Internautów, która wyjedzie na 71. Festiwal Filmowy do Cannes.
Najpiękniejszą Wielkopolankę poznamy pod koniec maja 2018 roku. Po raz pierwszy podczas konkursu finalistki będą rywalizować o kilka tytułów komplementarnych
m.in. Wielkopolska Miss Sportu, Wielkopolska Miss Model, Wielkopolska Miss Talent, Wielkopolska Miss Publiczności, Wielkopolska Miss Gracji i Elegancji,
Wielkopolska Miss Foto oraz tytuły przyznane przez partnerów konkursu. Również podczas półfinału organizatorzy planują wprowadzić nową formułę, dzięki której to publiczność i internauci będą mieli większy wpływ na wytypowanie finalistek konkursu.
 
Jakich dokładnie uczestniczek szukają organizatorzy? Przede wszystkim w konkursie mogą wziąć udział kandydatki w wieku od 15 do 29 lat, mające minimum
167 cm wzrostu, które są bezdzietnymi pannami. Przyszłe uczestniczki muszą być nie tylko atrakcyjne, ale również wykształcone, przebojowe, mające ciekawe pasje
oraz znające języki obce, które będą potrzebne przy konkursach międzynarodowych.
Zgłoszenia online można wysyłać za pomocą strony konkursu pod linkiem
http://wielkopolskamiss.pl/#przejdz-zgloszenia
 
Castingi stacjonarne zaplanowane są na styczeń 2018 roku, a o terminach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie www oraz facebook'u.
 
Czy organizatorom uda się znaleźć przyszłą najpiękniejszą Polkę, a może dziewczynę, która będzie reprezentować nasz kraj na międzynarodowych konkursach?
Czas pokaże.
 
Organizatorem konkursu jest Agencja hostess i modelek - GOmodels.pl, zarządzana przez Grzegorza Ostrowskiego, organizatora konkursu miss w naszym województwie
od roku 2013. Wśród organizatorów są również Sławomir Stopczyk, Klaudia Strojwąs (Miss Wielkopolski 2015) oraz Wacław Tomalak.
 
Link do fanpage:http://www.facebook.com/MissWielkopolski
Link do strony www:http://www.wielkopolskamiss.pl
Link do instagrama:http://www.instagram.com/WielkopolskaMiss

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe