„Początkowo przestawiałam meble”

  • 19.07.2016, 21:56
  • Janusz Justyna
„Początkowo przestawiałam meble”
Tak wspomina swoje zainteresowanie idące w kierunku wystroju wnętrz jastrowianka Monika Ruta-Zygiel, która niedawno oficjalnie otwierała swoją firmę „Monika Design”, mającą siedzibę przy ul. Wojska Polskiego 17 w Jastrowiu.

Firma zajmować się będzie projektowaniem wnętrz z podziałem na strefy i funkcje mieszkania, tj. rozprowadzeniem wody, kanalizacji, grzejników oraz umiejscowieniem świateł, wyłączników i gniazd, co ma potem w trakcie użytkowania wielkie znaczenie. Kompleksowy projekt obejmuje odpowiednie dobranie posadzek, stolarki drzwiowej i okiennej, wybór materiałów wykończeniowych, kolorystyki ścian, ceramiki i armatury sanitarnej, a także wybór sprzętu AGD, mebli oraz oświetlenia. Oferta wzbogacona jest o witraże Tiffany’ego, ażury drewniane i home staging czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Podczas otwarcia firmy pani Monika przedstawiła się, powiedziała o skończonych studiach licencjackich - kierunek architektura wnętrz. Jak mówiła, szkoła ta znacznie poszerzyła jej wiedzę i pozwoliła na większe spektrum działalności.

Samo otwarcie miało bardzo sympatyczny przebieg. Było uroczyste przecięcie wstęgi do biura, były napoje orzeźwiające i owoce, kawa oraz wspaniały tort z logo firmy, którym właścicielka obdzieliła zaproszonych gości. Niespodzianką było losowanie trzech projektów wnętrz – kuchni, łazienki i living roomu.

Na otwarciu obecny był burmistrz Jastrowia Piotr Wojtiuk, który wyraził radość, że tego typu firma będzie działać na terenie jego gminy. Życząc sukcesów właścicielce firmy zaznaczył, że dzięki Internetowi, „Monika Design” może prowadzić działalność nie tylko w Jastrowiu, ale w całym kraju. I tego życzy także pani Monice nasza gazeta.

Roman Koenig

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zwykły człowiek
Zwykły człowiek 20.07.2016, 19:46
Dzisiaj nic nie jest wymagane a coraz częściej ogromne pieniądze płaci się między innymi za przestawianie mebli. Niby początek pracy, która nie ma żadnego wpływu na wzrost PKB a jednak jak na wiele podobnych pseudo zawodów płaci społeczeństwo, które i ich zdolności nie będzie mogło skorzystać z prostego powodu. Ich poprostu nie stać na projekty tej Pani jak i dietetyczki czy też terapeutów w tym rehabilitantów, którzy też prowadzą prywatną działalność z prostego powodu; - Normalne społeczeństwo pracujące fizycznie w szerokiej gamie zawodów zarabia średnio ok.1400zł miesięcznie. Wątpię że ta pani i jej podobni długo utrzymała by się na rynku , gdyby jej zleceniodawcami mieli by być ci ludzie, którzy na codzień ledwo wiążą koniec z końcem i nie otrzymują 500+ bo ich dzieci są już dorosłe i dzisiaj pracują na pensje dla bogaczy, którzy też niczego nie produkując zarabiają ogromne pieniądze.
Urząd
Urząd 20.07.2016, 03:34
A gdzie jest informacja, że to materiał sponsorowany? Takie teksty powinny mieć odpowiednią adnotację, chyba, że PZL24 chwyta się jak tonący brzytwy takich opisów firm licząc, że zaczną się u Was reklamować
Złotowianin.
Złotowianin. 20.07.2016, 05:42
A w jakich przepisach jest wymagana taka "adnotacja"!? To portal (i gazeta), która musi z czegoś żyć. Sprawą właściciela jest, co napisze. A jak się Tobie nie podoba - to nie czytaj! Bo ja to odbieram jako cenną informację o pojawieniu się takiej usługi, która być może może mi się przydać!
PS. Nie mam nic wspólnego z tą Panią ani z portalem. Nawet krztyny zależności, ale takie głupie komentarze mnie po prostu denerwują!

Pozostałe