Zapraszamy na Targowisko!

  • 22.09.2022, 09:19 (aktualizacja 22.09.2022, 09:22)
  • Janusz Justyna
Zapraszamy na Targowisko!
Muzeum Ziemi Złotowskiej zaprasza na wrześniową, ostatnią już w tym roku odsłonę Targowiska Sztuki organizowanego corocznie w sezonie letnim w przestrzeni Placu Paderewskiego w Złotowie.

 

W tym miesiącu pojawią się kolejni lokalni twórcy, a wśród nich będą zarówno zupełnie nowe osoby jak i stali bywalcy!

Na złotowskich kramach będziemy oglądać stoiska: Marii Ożgi i Anny Wojciechowskiej ze Złotowa (Poduszki i pokrowce), Urszuli i Aleksandry Piórkowskiej ze Złotowa(Makramy), Julii Długiej z Tarnówki(Szydełkowe pluszaki), Joanny Wielickie(makramy, łapacze snów), Barbary Klimaszewskiej z Piły(malarstwo olejne, akwarele), Julii Wiśniakowej ze Złotowa(obrazy na płótnie), Krystyny Szyszki ze Złotowa oraz jak zawsze nie zabraknie stoiska Muzeum Ziemi Złotowskiej.

Dla każdego uczestnika wydarzenia przewidujemy drobny podarunek! Zestaw okolicznościowych kartek pocztowych wydanych w tym roku.

Serdecznie zapraszamy!

Janusz Justyna

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pogody ducha na weekend
pogody ducha na weekend 23.09.2022, 16:36
A może by tak na grzyby autobusikiem ? po takim wyjeździe będzie przyrost naturalny.Ciau.

Pozostałe